gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Ferah bir yatak odası olmuş

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Yatak odası dekorasyonu Turkuaz dekorasyon
    Turkuaz yatak odası örneği oldukça ferah olmuş ve çok hoş dekore edilmiş. Şifonyer de oldukça şık bir görünüme sahip. Turkuaz ve krem dekorasdanda Renkler oldukça uyumlu kullanılmış. Ortaya sade ama şık bir yatak odası çıkmış.

Ferah bir yatak odası olmuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüya Gibi Bir Yatak Odası İçin

Rüya Gibi Bir Yatak Odası İçin

Yatak odası, davetkâr, lüks görünümlü ve gündelik hayattan çok farklı bir konsepte sahip olmalıdır. Odanızı dekore ederken akıllı davranın. Rüya gibi bir yatak odası için tavsiyelerimiz bu yazıda Yatak odası dekore etmenin temel kuralları... Her şeyden önce, satın alabileceğiniz en rahat yatağı alın ve bunun için kesenin ağzını açmaktan çekinmeyin. Yatağın kendisi odanın en önemli...
  2. Ferah bir oturma odası dekorasyonu

Ferah bir oturma odası dekorasyonu

Oturma odası dekorasyonu Oturma odası dekorasyon örneği Ben oturma odamda köşe koltuk modellerinden bir koltuk seçtim. Sebebi ise işten gelince eşimle birlikte ayakalrımızı uzatop keyif yapabilelim diye. Ama bu oturma odası dekorasyonu da çok sade ve ferah olmuş.
  3. Turkuaz yatak odası çok ferah olmuş meleklerim

Turkuaz yatak odası çok ferah olmuş meleklerim

Turkuaz beyaz dekorasyon örneği Turkuaz beyaz yatak odası dekorasyonu Turkuaz beyaz yatak odası dekorasyon örneği çok ferah olmuş meleklerim. Benim favorim turkuaz- pembe uyumundan yana olsada turkuaza beyazda çok yakışmış.
  4. Hoş bir yatak odası dekorasyonu

Hoş bir yatak odası dekorasyonu

yatak odası dekorasyon örneği Duvar dekorasyon örneği Asma tavan uygulamsı ile dekore edilen bu yatak odası modelini çok beğendim meleklerim. Yatak başında kullanılan midye figürü ve ışıklandırma yatak odası dekroasyonuna farklı bir ambiyans vermiş.
  5. Geniş ve FErah yatak odası isteyen meleklere

Geniş ve FErah yatak odası isteyen meleklere

ferah yatak odası dekorasyonu Sade yatak odası Sade yatak odası dekorasyonu istiyosanız bu örneği inceleyebilirsiniz meleklerim. Kullanılan halı modeli ve komidinlerde o sadeliğe uyum sağlamış. Ortaya bu ferah yatak odası dekorasyonu çıkmış.

Sayfayı Paylaş