gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ferahlarmısın daralırmısın bilemem bildiğim tekşey beyeneceğin;)

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ferahlarmısın daralırmısın bilemem bildiğim tekşey beyeneceğin;)
    manyak resımler ya..emegıne saglık canım

ferahlarmısın daralırmısın bilemem bildiğim tekşey beyeneceğin;) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :)bu pastaları yermisiniz bilemem

:)bu pastaları yermisiniz bilemem

:abo::abo::abo::abo::abo::abo::abo:pastayı çok severim ama bunları kim yiyebilir bilmiyorum ama ben yemem
  2. Gülşen - E Bilemem Artık

Gülşen - E Bilemem Artık

bir kitap gibi yazarım satır satır benim acılara ihtisasım war geçerim ağır ağır her kahır gibi çekerim usul usul benim bu duruma bağışıklığım war içerim ağır ağır gez dolaş yat kalk eğlen sana karışmam bugünü ben milat saydım yakındır çoşmam, senin resmini ismini cismini göremem artık senin halini tawrını kuralını çekemem artık senin bildiğini gördüğünü sewdiğini sewemem artık senin...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Hiç Bilemem

Düş Sokağı Sakinleri - Hiç Bilemem

Günler düşlerden doğar Geceler aykırı bakar umutlara Olduğum yer bu değil Beni kimler arar kimler sorar Hiç bilemem anlayamam anlatamam İçimde kanımı emen kahırlar var Ne gizlenirim ne kabarırım Aşkın ile yanar olurum Tükenmek değildir yoran beni Aldanmaktır belam hiç kolay değil Hiç bilemem anlayamam anlatamam Dışımda canımı alan tavırlar var Aranırım kırık kalplerde Bir ışık yanacak diye...
  4. Kolera - Zor Soruları Bilemem

Kolera - Zor Soruları Bilemem

Gece saçlarım kadar uzun yinede sabaha yetiştim İçime yapılan onca baskının şaşkınlığında yinede direnebilmişim Ben Esen özür dilerim rüzgarla geldiğim için acele gelmişim Yanana varana kadar biçok vesveseden geçtim İki yüz sahibi binlerce insanla arkadaşlık ettim Böyle uyanık kaldım böyle savaşabildim belki de Hangimiz ölümü seçer gidenden vazgeçerde Bedduacı değilim hayata bu bi bubi tuzağı...

Sayfayı Paylaş