gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Feraye ve Bebeği

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

yasak aşkının meyvası ile ilgili bakalım Feraye Tanyolaç ne gibi açıklamalarda bulundu.......

ANNE OLMAYA HAZIR DEĞİLDİM
    KAYA ÇİLİNGİROĞLU'NDAN KAYA İSİMLİ BİR OĞLU OLAN FERAYE TANYOLAÇ, TUĞBA ERBİL'İN STAR TV'DE YAYINLANAN 'ANNEYİM BEN' PROGRAMINDA ÇARPICI AÇIKLAMALAR YAPTI.

Hamile kaldığında anneliğe hazır olmadığını ve kendisi için büyük bir sürpriz olduğunu dile getiren Tanyolaç, 'Yılbaşıydı, sanırım bir davete gittik, üstümde de dar bir elbise vardı. Arabaya binerken elbisenin arkası patladı. Sonra regl süresi geçince ben de test yaptım, öğrendim' dedi. Tanyolaç, hamilelik haberini Kaya Çilingiroğlu'nun da büyük şaşkınlıkla karşıladığını belirterek, 'Kaya da öğrenince çok şaşırdı. Oturup konuştuk, çocuğu dünyaya getirmeye karar verdik' dedi.

Feraye ve Bebeği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zehra Ve Cİcİ Annesİ Feraye TanyolaÇ’in Sİnema Keyfİ!..

Zehra Ve Cİcİ Annesİ Feraye TanyolaÇ’in Sİnema Keyfİ!..

zehra çilingiroğlu resimleri zehra çilingiroğlu son hali hangi okula gidiyor biyografi avşar son hali ZEHRA VE CİCİ ANNESİ FERAYE TANYOLAÇ’IN SİNEMA KEYFİ!.. PEKİ ÇOK İYİ ANLAŞAN İKİLİ, ŞU DAKİKALARDA HANGİ İLGİNÇ İSİMLİ FİLMİ İZLİYOR? Kankagiller Feraye Tanyolaç ve Zehra, şu dakikalar Kanyon’da sinema keyfinde... İkili, 8’nci...
  2. kaya çilingiroğlu,feraye tanyolaç,hülya avşar ve saadettin saran bir arada

kaya çilingiroğlu,feraye tanyolaç,hülya avşar ve saadettin saran bir arada

sadettin saran doğum tarihi kaya çilingiroğlu doğum tarihi zehra çilingiroğlu sadettin saran kaç yaşında zehra cilingiroglu kac yasinda Kaya Çilingiroğlu-Feraye Tanyolaç çifti, teknelerinde Hülya Avşar ile Sadettin Saran’ı ağırladı. Kaya Çilingiroğlu-Feraye Tanyolaç çifti, geçtiğimiz pazar günü teknelerinde Hülya Avşar ile sevgilisi Sadettin Saran'ı ağırladı. Yanlarına çocuklarını da alan...
  3. Feraye Tanyolaç ikinci bebeğe hamile

Feraye Tanyolaç ikinci bebeğe hamile

feraye tanyolaç biyografisi feraye tanyolaç hamile biyografi resimleri Hülya Avşar'ın SABAH'a yaptığı "Sadettin Saran'la evli gibiyiz" açıklamasının ardından, Feraye Tanyolaç-Kaya Çilingiroğlu'ndan yeni bir bebek haberi geldi.. Feraye Tanyolaç'ın, Kaya Çilingiroğlu'ndan iki aylık hamile olduğu öğrenildi. Henüz evlenmeyen çift, 2 yaşındaki oğulları Hüseyin Kaya'nın ardından...
  4. Feraye ve hülya avşar harbi kanka oldular

Feraye ve hülya avşar harbi kanka oldular

Ne kadar geniş insanlar ya helal olsun vallahi, ne güzel tam gaz dostluklarını pekiştirmişler. Allah ayırmasın ne diyelim :) TANYOLAÇ, ANNESİNİ KAYBEDEN HÜLYA AVŞAR'A DESTEK OLMAK İÇİN BÜTÜN TATİL PLANLARINI İPTAL ETTİRDİ... Kaya Çilingiroğlu'ndan sonra hayat arkadaşı Feraye Tanyolaç da kötü gün dostu olduğunu gösterdi. Takvim'de yer alan habere göre, Feraye, minik oğlu Kaya ile haftasonu...
  5. Feraye Çilingiroğlu Sunucu Oluyor!

Feraye Çilingiroğlu Sunucu Oluyor!

Bu konu, Feraye Çilingiroğlu Sunucu Oluyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Kaya Çilingiroğlu'nun eşi Feraye Hanım sunucu olarak bir kanalda program yapacakmış. Show tvde yayına başlayacak olan program yeni annelere ve anne adaylarına hitap edecekmiş. İşte detaylar... Show TV’de anne ve anne adaylarına hitap edecek olan program “İlk Nefes” yakında başlıyor....

Sayfayı Paylaş