gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferda Anıl Yarkın- Zorlama güzelim

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Kararlıyım bu defa ben Dürüstçe oynamaya Hatam olursa vur yüzüme
    Çekinme korkma güzel
    Kararlıyım bu defa ben
    Dürüstçe oynamaya
    Yalanım varsa vur yüzüme
    Anla beni be güzel
    Dostmuşuz biz ne fark eder
    Yada dostluk nereye kadar gider
    Sevgiye saygıya lafım olmaz
    Evlilik aşkı öldürüyor güzelim
    Kiminle gittiysen onunla kal
    Bunaldım hatta hep onla kal
    Bırak kalsın bir zamanı var
    Zorlama güzelim
    Ah neredeysen orda kal
    Bunaldım hatta hep orda kal
    Unut gitsin bir zamanı var
    Zorlama güzelim

Ferda Anıl Yarkın- Zorlama güzelim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferda Anil Yarkin

Ferda Anil Yarkin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ferda Anıl Yarkın_ Yaralıyım

Ferda Anıl Yarkın_ Yaralıyım

Bir zalime yenik düştüm Tutsak oldum acılara Yasa girdi sevinçlerim Yaralıyım aşktan yana Resimlerin kurşun olmuş Anilari yetmez bana Hepsi ev seçmiş yüreğimi Yaralıyım yaralı Yaralıyım yaralıyım Ben bir bahtı karalıyım Hasretinde vurmuş beni Can evimden yaralıyım
  3. Ferda Anıl Yarkın_ canım

Ferda Anıl Yarkın_ canım

Göze geldik biz bize düştük Nazar değdi gönülden olduk İnan olsun hiç istemezdim sonunu İnan olsun hiç istemezdim ben bunu Yaram olsa gocunurum elbet Ah yalanım yok üzülürüm elbet Seviyorum inan da sabret canım Aşkı senden saklamadım Derdimi anlattım anlamadın Seni bir gün saramadım Seni bir gün zorlamadım canım Canım canım senin olsun Haydi bu işi hallet Beni kendinden farzet...
  4. Ferda Anıl Yarkın_ ayrılmalıyım

Ferda Anıl Yarkın_ ayrılmalıyım

Ayrılmayalım ayrılmayalım sensiz gecen bir an yasamayalım bu aşk yolunda ömrüm sonunda sensiz gecen bir an yaşamayalım °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° gitmemi isteme, isteme benden böyle bir aşk, yaşanmaz ki duyar mısın beni, sesimi söyle ayrılık bize hiç yakışmaz ki °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° gitmemi isteme, isteme benden böyle bir aşk, yaşanmaz ki duyar mısın beni, sesimi söyle...
  5. Volga Tamöz Ferda Anıl Yarkın Sonuna Kadar Şarkı Sözü lazımm

Volga Tamöz Ferda Anıl Yarkın Sonuna Kadar Şarkı Sözü lazımm

Volga Tamöz Ferda Anıl Yarkın Sonuna Kadar Şarkı Sözü için yazıyorum bu msjı mümkünse benim isteğimi yerine getirin ve lütfen Volga Tamöz Ferda Anıl Yarkın Sonuna Kadar Şarkı Sözlerini yazın.

Sayfayı Paylaş