gebe
  1. Yesil Gözlü

Yesil Gözlü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ferda Anil Yarkin

Konu, 'Çöplük' kısmında Yesil Gözlü tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Ferda Anil Yarkin

emeğine sağlık canım...

Ferda Anil Yarkin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferda Anıl Yarkın- Zorlama güzelim

Ferda Anıl Yarkın- Zorlama güzelim

Kararlıyım bu defa ben Dürüstçe oynamaya Hatam olursa vur yüzüme Çekinme korkma güzel Kararlıyım bu defa ben Dürüstçe oynamaya Yalanım varsa vur yüzüme Anla beni be güzel Dostmuşuz biz ne fark eder Yada dostluk nereye kadar gider Sevgiye saygıya lafım olmaz Evlilik aşkı öldürüyor güzelim Kiminle gittiysen onunla kal Bunaldım hatta hep onla kal Bırak kalsın bir zamanı var Zorlama...
  2. Ferda Anıl Yarkın_ Yaralıyım

Ferda Anıl Yarkın_ Yaralıyım

Bir zalime yenik düştüm Tutsak oldum acılara Yasa girdi sevinçlerim Yaralıyım aşktan yana Resimlerin kurşun olmuş Anilari yetmez bana Hepsi ev seçmiş yüreğimi Yaralıyım yaralı Yaralıyım yaralıyım Ben bir bahtı karalıyım Hasretinde vurmuş beni Can evimden yaralıyım
  3. Ferda Anıl Yarkın_ ayrılmalıyım

Ferda Anıl Yarkın_ ayrılmalıyım

Ayrılmayalım ayrılmayalım sensiz gecen bir an yasamayalım bu aşk yolunda ömrüm sonunda sensiz gecen bir an yaşamayalım °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° gitmemi isteme, isteme benden böyle bir aşk, yaşanmaz ki duyar mısın beni, sesimi söyle ayrılık bize hiç yakışmaz ki °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° gitmemi isteme, isteme benden böyle bir aşk, yaşanmaz ki duyar mısın beni, sesimi söyle...
  4. Volga Tamöz Ferda Anıl Yarkın Sonuna Kadar Şarkı Sözü lazımm

Volga Tamöz Ferda Anıl Yarkın Sonuna Kadar Şarkı Sözü lazımm

Volga Tamöz Ferda Anıl Yarkın Sonuna Kadar Şarkı Sözü için yazıyorum bu msjı mümkünse benim isteğimi yerine getirin ve lütfen Volga Tamöz Ferda Anıl Yarkın Sonuna Kadar Şarkı Sözlerini yazın.

Sayfayı Paylaş