gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferda Anıl Yarkın_ Yaralıyım

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Bir zalime yenik düştüm Tutsak oldum acılara Yasa girdi sevinçlerim
    Yaralıyım aşktan yana
    Resimlerin kurşun olmuş
    Anilari yetmez bana
    Hepsi ev seçmiş yüreğimi
    Yaralıyım yaralı

Yaralıyım yaralıyım
    Ben bir bahtı karalıyım
    Hasretinde vurmuş beni
    Can evimden yaralıyım

Ferda Anıl Yarkın_ Yaralıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferda Anıl Yarkın_ Üzülme

Ferda Anıl Yarkın_ Üzülme

Ağlama ne olur sen Acıyı gel bende gör Elveda derken sana İsyanım var olanlara Seninle olduğum gün Kopamam bir kez daha Bilirsin çok çılgınım Bir sana kıyamadım Üzülme üzülme Unutmam ayrılık var diye Üzülme üzülme Aşığım seviyorum bende Üzülme üzülme Seni ağlarken görmek Zordur gönlüme Üzülme üzülme Aşığım seviyorum bende
  2. Ferda Anıl Yarkın_ günah benim

Ferda Anıl Yarkın_ günah benim

Aklım hep sende Bunu böyle bil İçim yanıyor Elimde değil Yolun sonuna gelip de ah Böyle dönmek var mı Bir ara bir sor sende Gecem senin göndüzüm senle Günah benim bana gelsen de Günah benim dile düşsen de İnandım ah kaderim senle Günah benim bana gelsen de
  3. Ferda Anıl Yarkın_ canım

Ferda Anıl Yarkın_ canım

Göze geldik biz bize düştük Nazar değdi gönülden olduk İnan olsun hiç istemezdim sonunu İnan olsun hiç istemezdim ben bunu Yaram olsa gocunurum elbet Ah yalanım yok üzülürüm elbet Seviyorum inan da sabret canım Aşkı senden saklamadım Derdimi anlattım anlamadın Seni bir gün saramadım Seni bir gün zorlamadım canım Canım canım senin olsun Haydi bu işi hallet Beni kendinden farzet...
  4. Ferda Anıl Yarkın_ ayrılmalıyım

Ferda Anıl Yarkın_ ayrılmalıyım

Ayrılmayalım ayrılmayalım sensiz gecen bir an yasamayalım bu aşk yolunda ömrüm sonunda sensiz gecen bir an yaşamayalım °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° gitmemi isteme, isteme benden böyle bir aşk, yaşanmaz ki duyar mısın beni, sesimi söyle ayrılık bize hiç yakışmaz ki °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° gitmemi isteme, isteme benden böyle bir aşk, yaşanmaz ki duyar mısın beni, sesimi söyle...
  5. Ferda Anıl Yarkın_ ağlayamam

Ferda Anıl Yarkın_ ağlayamam

Bilemezsin ne haldeyim Ne haldeyim göremezsin Rüzgar esmiş uzaklardan Dokunsan da değemezsin Özlüyorsam beni affet Ne umut bu nede hasret Seviyorsam yine affet Ne yalan bu ne de gerçek of İsyan etsem de haykıramam yalvaramam Hasretinle yaşayamam Bir ben kaldım tek başıma Tek başıma ağlayamam

Sayfayı Paylaş