gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ferdi Özbeğen:"ZEKİ MÜREN'LE CİLVELEŞİRDİK

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Piyanist şantörlüğün yaratıcısı Ferdi Özbeğen yıllar sonra ilk kez konuştu.

Ferdi Özbeğen "Zeki Müren ile çok yakındık. Zeki Bey içten içe benden hoşlanırdı. Ama bunu belli etmezdi. Geceleri beni dinlemeye gelirdi. Gündüzleri birlikte denize girer, cilveleşir, gır gır yapardık. Zeki Bey gece bir saatten sonra başka bir boyuta geçerdi. O boyut bana pek uymazdı. Odama çekilirdim. Teklif almadan asla teklif etmezdi. O yüzden bana karşı hep özel bir saygısı olmuştur" dedi.

Ferdi Özbeğen:"ZEKİ MÜREN'LE CİLVELEŞİRDİK konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi Özbeğen Koleksiyon 3 CD 2009

Ferdi Özbeğen Koleksiyon 3 CD 2009

SANATÇI ADI: Ferdi Özbeğen ALBÜM ADI: Koleksiyon ALBÜM YILI: 2009 ALBÜMDEKİ PARÇALAR: CD 1 / Nice Yıllara (1980): Eskimeyen Dost Söz: Ülkü Aker Müzik: Selami Şahin Kadere Şikayet Söz: Ülkü Aker Müzik: Selami Şahin Tek Satır Mektup Gibi Söz: Ülkü Aker Müzik: Rıfat Şanlıel Hata Söz & Müzik: Sezen Aksu Gündüzüm Karışmış Söz: Ali Tekintüre Müzik: Özer Şenay Susadım Söz: Ülkü Aker,...
  2. Zeki Çoban...

Zeki Çoban...

zeki çoban Çobanın biri dere kenarında koyunlarını otlatıyormuş.tam o anda yanına bir cherokee jeep yanaşmış.Brioni gömlek ,prada ayakkabılar giyen rey-ban gözlüklü ve stefano ricci kravatlı bir sürücü aşağıya inip çobana sormuş: -Kaç tane koyunun olduğunu bilirsem bana onlardan bi tane verir misin? Çoban bir adama birde koyunlara bakmış ve tamam demiş. Genç adam arabasını park etmiş...
  3. Ferdi Özbeğen Yoğun Bakımda!

Ferdi Özbeğen Yoğun Bakımda!

Bu konu; ferdi özbeğen yoğun bakımda haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son günlerde ardarda kaybedilen değerler Türk halkını fazlasıyla üzdü. Ressam Burhan Doğançay. Mehmet Ali Birand, Toktamış Ateş hoca ve Metin Kaçan'ın ölümlerini ardından Müslüm Gürses'in de tekrar yoğun bakıma alınması hepimizi etkiledi. Son gelen haber ise yine ünlüler dünyasındna. Sanatçı Ferdi...
  4. Ferdi Özbeğen Hayatı Hakkında Bilgiler

Ferdi Özbeğen Hayatı Hakkında Bilgiler

Bu konu; Ferdi Özbeğen Hayatı Hakkında Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir dönem taverna müziğinin en önemli isimlerinden biri olan, güzel sesiyle taverna furyasında önemli bir yer edinen Ferdi Özbeğen'in hayatı hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere... 1941'de doğan sanatçı, anaokulu ve ilkokul birinci sınıfı şişli Terakki Vakfı Özel Işık Koleji'nde okumasına rağmen,...
  5. Ferdi Özbeğen Anısına Düzenlenen Gecede Piyanosu 27 Bin TLye Satıldı

Ferdi Özbeğen Anısına Düzenlenen Gecede Piyanosu 27 Bin TLye Satıldı

Bu konu; Ferdi Özbeğen Anısına Düzenlenen Gecede Piyanosu 27 Bin TLye Satıldı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Ocak ayında yitirdiğimiz piyanist müzisyen Ferdi Özebeğen adına geçtiğimiz gün bir gece düzenlendi. Pek çok ünlü ismin katıldığı bu gece Özbeğe'işn en son sahne aldığı mekanda gerçekleşti. Gecede ünlü sanatçının piyanosu 27 bin TLye satıldı. İşte detaylar......

Sayfayı Paylaş