gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ferdi Özbeğen'i Kaybettik!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Ferdi Özbeğen'i Kaybettik haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, büyük piano virtüözlerinden, taverna müziğin önemli isimlerinden biri olan Ferdi Özbeğen'i kaybettik. Dün yoğun bakımda haberini verdiğimiz sanatçıya Allah'tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyoruz...

Sanatçı Ferdi Özbeğen, tedavi gördüğüOkmeydanı Eğitim ve Araştıma Hastanesi'nde haytını kaybetti.

Özbegen'in vefatıyla ilgili İstanbul İlSağlık Müdürlüğü tarafından da yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada şöyledenildi :

Kamu Hastaneler Birliği Beyoğlu BölgesiGenel Sekreterliğine bağlı Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğunbakımünitesinde tedavi altına alınan ünlü sanatçı Ferdi Özbeğen yapılan tümmüdahalelere rağmen maalesef bu akşam saat 21:15’te hayatını kaybetmiştir.Ünlüsanatçımızın vefatından dolayı üzüntümüzü belirtir; sanatçıya Allah’tan rahmet,yakınlarına ve sevdiklerine başsağlığı dileriz.

Ferdi Özbeğen'i Kaybettik! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur 1945 yilinda Adana Hurriyet Mahallesi'nde dunyaya geldi. Unlu tiyatro ve dublaj sanatcisi Ferdi Tayfur hayrani olan baba Cumali en kucuk ogluna Ferdi Tayfur adini koyar. En buyuk istegi Ferdi'nin iyi bir tahsil gormesidir. Ancak, babasinin oldurulmesi, Ferdi'nin okul hayatinin baslamamasina neden olur. 10 yasina basan Ferdi, ciftlikte calisarak ailesinin gecimine katkida...
  2. Ferce bakmak

Ferce bakmak

Rüyada kadinin cinsiyet aletlerine bakmak, onu sehvetle oksamak, mekruh ve seriatça yasaklanan bir is yapmakla yorumlanir. Rüyada çini çiplak bir kadinin cinsi-yet organina istemeden bakmak, eger kadin taninan bir kimse ise, onun yasak olan bir isi yaptigina, taninmayan bir kadin ise, bakan kimsenin kötü niyetli bir kimse olmayip kendi halinde biri olduguna isarettir. Karisinin baska bir...
  3. Yalın - Kaybettim

Yalın - Kaybettim

her gece biraz daha bir parçam daha eksiliyor yıldızları sayıp uyuyorum seni düşünmek yerine tüm hatalar benim tüm yanlışlar benim tüm cezalar benim sevgimizi tek başıma tükettim kaybettim bir gurur uğruna seni,sevgimi,hevesimi getiremez asla hiçbirşey o eski günleri geri... tüm hatalar benim tüm yanlışlar benim tüm cezalar benim sevgimizi tek başıma tükettim
  4. bebegimi kaybettım......

bebegimi kaybettım......

selam arkadaslarım ınsallah yenı yıla herkes ıyı gırmıstır herkese saglık ve mutlu bır yıl dılıyorum.benım yenı yılın ılk gunu gözyası ve acıyla gectı.bebegımı kaybettımmmm..... sabah kanamayla uyandım ve bebegımı o kokusunu duyamadıgım mınıcık yavrumu kucagıma alamadım.okadar kotuyum kı anlatamam.hayatıma sankı vırgulle ara verdım saatler durdu zaman gecmeyecek sankı.oysa okadar alısmıtım kı...

Sayfayı Paylaş