gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi Tayfur- aşkın cezası

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Affedeilmez suçum sana yar olmak Bütün gençliğimi sana harcamak Ebediyen seni bende yaşamak
    Aşkın cezası aşkın cezası benim çektiklerim aşkın cezası

Kulağım sesini duymak ister ya
    Gözlerim yolara dalıp gider ya
    Sensiz nefens alıp vermek varya

Aşkın cezası aşkın cezası
    Senden çektiklerim aşkın cezası

Geceler boyunca seni düşünmek
    Acılar içinde seni beklemek
    Seni başkasının yanında bilmek

Kulağım sesini duymak ister ya
    Gözlerim yolara dalıp gider ya
    Sensiz nefens alıp vermek varya

Aşkın cezası aşkın cezası
    Senden çektiklerim aşkın cezası

Ferdi Tayfur- aşkın cezası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ferdi tayfur

ferdi tayfur

1945 yilinda Adana Hurriyet Mahallesi'nde dunyaya geldi. Unlu tiyatro ve dublaj sanatcisi Ferdi Tayfur hayrani olan baba Cumali en kucuk ogluna Ferdi Tayfur adini koyar. En buyuk istegi Ferdi'nin iyi bir tahsil gormesidir. Ancak, babasinin oldurulmesi, Ferdi'nin okul hayatinin baslamamasina neden olur. 10 yasina basan Ferdi, ciftlikte calisarak ailesinin gecimine katkida bulunur. Genc Ferdi...
  2. Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur 1945 yilinda Adana Hurriyet Mahallesi'nde dunyaya geldi. Unlu tiyatro ve dublaj sanatcisi Ferdi Tayfur hayrani olan baba Cumali en kucuk ogluna Ferdi Tayfur adini koyar. En buyuk istegi Ferdi'nin iyi bir tahsil gormesidir. Ancak, babasinin oldurulmesi, Ferdi'nin okul hayatinin baslamamasina neden olur. 10 yasina basan Ferdi, ciftlikte calisarak ailesinin gecimine katkida...
  3. Ferdi tayfur- ölü aşk yaşarmıki

Ferdi tayfur- ölü aşk yaşarmıki

ferdi tayfur ölü aşk yaşarmıki Nasıl geldim aklına ben arayıp sordun halimi yıllar sonra hatırlattın unuttuğum mazimi kimbilir kaçkişi kırdı kalbini senin kırdığın gibi benim kalbimi ateşim kül olmuş tekrar nasıl yanarki koşup gelsen bana artık neye yararki ne senden eser kalmış nede bende ben varım öldürdün aşkımı sen ÖLÜ AŞK YAŞARMI Kİ ?
  4. Ferdi Tayfur -  deli aşk

Ferdi Tayfur - deli aşk

bir gun gelir gecer bunlar x2 eskir butun hatiralar sen unutsan ben unutmam unutulmaz yasananlar bir deli ask bu bendeki mecnun gibi sonum belli yuregimde aci keder dinmedi gittin gideli aramiyor sormuyorsun soyle simdi mutlu musun yirtip atma resimleri bana gonder bende dursun
  5. Ferdi Tayfur- aşkımı inkar ettin

Ferdi Tayfur- aşkımı inkar ettin

Seninle bir zamanlar Mesut günler geçirdim Ümit dolu gönlümde Sana bir ömür verdim Aşkınla hep ağladım inledim Gözyaşımı silmedin sevgilim Anlamadım sen beni Affedemem ben seni Bilmedin ah bilmedin kıymetimi

Sayfayı Paylaş