gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi Tayfur - bari sen

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Bir zamanlar Sıcak eller dolaşırdi saçlarımda Öpücükler eksilmezdi yanaklarımda
    Annem vardı yanımda babam da

Şimdi onlar uzaklarda
    Dönüşü olmayan yolda
    Gittiler beni terk ettiler
    Ağlasamda faydası yok
    Feryat etsem duymazlar dönemezler

Bari sen olma onlardan yana
    Bari sen boynumu bükük koyma
    Bari sen canım kal yanımda

Söz-Müzik: Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur - bari sen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi tayfur- sen gittin

Ferdi tayfur- sen gittin

Vazoda dün akşamın gülleri Sahilde martıların sesleri Masamda yarım kalmış kadehler İçerde hâlâ senin kokun var Sen gittin hayellerim yarım kaldı Sen gittin sevincimi eller çaldı Sen gittin umutlarım beni benden aldı Sen gittin Yaşanan güzel günler nerede Umut söndü ağlayan gözlerimde Odamda bitmiş aşkın havası Kanar böyle yüreğimin yarası Sen gittin hayellerim yarım kaldı Sen gittin...
  2. Ferdi tayfur- sen benim kaderimsin

Ferdi tayfur- sen benim kaderimsin

Her GÜn Bİnbİr Ümİt BaĞlarim Gelİp GeÇen Postaciya Ulu Tanri'm Hangİ Kulun Dayanir Bu Sonsuz Aciya Baharim GÜlÜmsÜn Kanaryam BÜlbÜlÜmsÜn Senden Ayrilamam Ben Sen Benİm Kaderİmsİn Of Of Sen Gİdelİ Bu İllerden KuŞ UÇmaz Kervan GeÇmez Oldu DÖn Gel Allah'in AŞkina Bak Bİze Dost Bİle DÜŞman Oldu SÖz-mÜzİk:ferdİ Tayfur
  3. Ferdi tayfur- neyleyim sen yoksan eğer

Ferdi tayfur- neyleyim sen yoksan eğer

neyleyim sen yoksan eger dunyanin servetini neyleyim sen yoksan eger ahiretin cennetini neyleyim sen yoksan eger sahilleri kirlari neyleyim sen yoksan eger yazi kisi bahari nede hakliymis meger ask ugruna yananlar sende beni yakip gittin gecen yil bu zamanlar elimde yok adresin simdi bilmem nerdesin aşkımızın odulumuydu habersizce gidisin sana oyle hasretim bu temmuz aksaminda...
  4. Ferdi Tayfur - merak etme sen

Ferdi Tayfur - merak etme sen

Bakışların bana biraz cesaret versin Korkuyorum sana aşktan söz etmeye ben Bir sevdiğin varsa ne olur söyle söyle Giderim bu diyardan merak etme sen Toprak olur taş olurum Yolunda yoldaş olurum İstersen gardaş olurum Merak etme sen Her baharın hazan olsa Kara bağrın alev olsa Gurbet bana ölüm olsa Merak etme sen Toprak olur taş olurum Yolunda yoldaş olurum İstersen gardaş olurum Merak etme sen
  5. Ferdi Tayfur- Allahım sen bilirsin

Ferdi Tayfur- Allahım sen bilirsin

Kaldır üstümdeki kara bulutları,kaldır Zaten benim göz yaşlarım Yağmur olmuş islanmışım Ben bu aşktan usanmışım Allahım,Allahım sen bilirsin Kesilsin yağmurun rüzgarın sesi Kalmadı gönlümün bitti neşesi Doğsun yüreğime aşkın güneşi Üşüyorum içim titrer Bu çileler bitsin yeter Ayrılık ölümden beter Gönüllerin nuru sensin Sevenlere çare sensin Güldür garipleri sevinsin Allahım...

Sayfayı Paylaş