gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi Tayfur - benim hayatım

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

bazen aglamakla bezen gulmekle bazen sevilmekle bazen sevmekle bazen de ansizin terkedilmekle
    boyle gelir gecer benim hayatim

gun olur her seye isyan ederim
    bu benim silinmez hayatim derim
    belki bir gun bana doner sevdigim
    beklemekle gecer benim hayatim

iste boyle dertler soyletir beni
    bir kirik saz gibi inletir beni
    yeter be sevgilim soyletme beni
    anlatmakla bitmez benim hayatim

gun olur her seye isyan ederim
    bu benim silinmez hayatim derim
    belki bir gun bana doner sevdigim
    beklemekle gecer benim hayatim

Ferdi Tayfur - benim hayatım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ferdi tayfur

ferdi tayfur

1945 yilinda Adana Hurriyet Mahallesi'nde dunyaya geldi. Unlu tiyatro ve dublaj sanatcisi Ferdi Tayfur hayrani olan baba Cumali en kucuk ogluna Ferdi Tayfur adini koyar. En buyuk istegi Ferdi'nin iyi bir tahsil gormesidir. Ancak, babasinin oldurulmesi, Ferdi'nin okul hayatinin baslamamasina neden olur. 10 yasina basan Ferdi, ciftlikte calisarak ailesinin gecimine katkida bulunur. Genc Ferdi...
  2. Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur 1945 yilinda Adana Hurriyet Mahallesi'nde dunyaya geldi. Unlu tiyatro ve dublaj sanatcisi Ferdi Tayfur hayrani olan baba Cumali en kucuk ogluna Ferdi Tayfur adini koyar. En buyuk istegi Ferdi'nin iyi bir tahsil gormesidir. Ancak, babasinin oldurulmesi, Ferdi'nin okul hayatinin baslamamasina neden olur. 10 yasina basan Ferdi, ciftlikte calisarak ailesinin gecimine katkida...
  3. Ferdi Tayfur - hayAT ARKADAŞI

Ferdi Tayfur - hayAT ARKADAŞI

Bu dünyada mutluluk Uç beş damla gözyaşı Acı hatıralarım Bana gönül yoldaşı Bu benim kaderimmiş Gönlüm oldu sır taşı Aradım bulamadım ben Hayat arkadaşı Çok sevdim suç sayıldı Hiç sevmedim kabahat Bir his diyor ki bana Cek git kendini arat Mutluluğu uzaktan Seyir mi edeceğim Belki de gül yüzünü Görmeden öleceğim
  4. Ferdi Tayfur- Ah annem

Ferdi Tayfur- Ah annem

ah annem annem gurbet de sevdigim bir gonca idi daha koklamadan soldu dediler ben askimi ona söylememistim duyunca gözleri doldu dediler vefasiz sanirdim o nazli yari onun icin terk eyledim diyari duydum göc eylemis gönlümün vari sanada bir selami kaldi dediler artik feryadimi dinlesin cöller uyusun vadiler sahralar göller o pembe yanaklar o tatli diller cürüyüp askini buldu dediler
  5. Ferdi Tayfur Hayatı ve fotoğrafları

Ferdi Tayfur Hayatı ve fotoğrafları

Ferdi Tayfur Hayatı Ferdi Tayfur Fotoğrafları Arabesk müziğinin usta yorumcularından ve bir çok hit şarkının yorumcusu olan büyük usta Ferdi Tayfur'un hayatıyla ilgili merak edieln bilgileri ve resimlerini bu yazımızda hayranları için paylaşıyoruz Melek'ler. Ferdi Tayfur 1945 yılında Adana'da doğdu. Ünlü tiyatro ve dublaj sanatçısı Ferdi Tayfur hayranı olan baba Cumali, en küçük oğluna...

Sayfayı Paylaş