gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi Tayfur - bu gece düğün var

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

bu gece dugun var karsi ki evde sevdigin yok artik penceresinde
    o simdi ellere gelin mi gidecek
    bilmem baskasini nasil sevecek

beyaz gelinligi kara bence
    ellerde olmasi bana iskence
    kahreder yanarim boyle her gece
    tertemiz gunahsiz sevginiz vardi
    gozleriniz sevgi dolu bakardi

simdi bana yalniz hayali kaldi

Ferdi Tayfur - bu gece düğün var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur 1945 yilinda Adana Hurriyet Mahallesi'nde dunyaya geldi. Unlu tiyatro ve dublaj sanatcisi Ferdi Tayfur hayrani olan baba Cumali en kucuk ogluna Ferdi Tayfur adini koyar. En buyuk istegi Ferdi'nin iyi bir tahsil gormesidir. Ancak, babasinin oldurulmesi, Ferdi'nin okul hayatinin baslamamasina neden olur. 10 yasina basan Ferdi, ciftlikte calisarak ailesinin gecimine katkida...
  2. Ferdi tayfur- yüreğimde yara var

Ferdi tayfur- yüreğimde yara var

Şu genç ömrümün taze çağında Seni nerden gördüm görmez olsaydım Dikenle örülü gönül bağımdan Sana güller verdim vermez olsaydım Dün neler söylerdin bak bugün caydın Böyle mi yapardın sevmiş olsaydın Ben sana tapardım benim olsaydın Seni nerden gördüm görmez olsaydım Yüreğimde yara var durmadan kanar İnsan olan insana böyle mi yapar Yüreğimde yara var durmadan kanar İnsan olan...
  3. Ferdi Tayfur - içimde bir his var

Ferdi Tayfur - içimde bir his var

dönüpte sen beni buralarda icimde bir his var terkedeceksin icimde bir his var donmeyeceksin donupte sen beni buralarda bulmayacaksin gelipte sen benim kirik gonlumu almayacaksin ben de bir insanim senin gibi yasayacagim ayrilik olum olsa, hasretin zulum olsa alisacagim donupte sen beni buralarda arayacaksin gelipte sen beni biraktigin gibi bulmayacaksin bir gun pis man olup...
  4. Ferdi Tayfur - fadimenin düğünü

Ferdi Tayfur - fadimenin düğünü

Ne ümitle geldik koca şehire Allah sonumuzu hayır getire Alacaklı haciz koymuş bekire abo Hadi gel köyümüze geri dönelim Fadimenin düğününde halay çekelim Buralarda ağaçları kesmişler Yerlerine taş duvarlar dikmişler Sevdiğimi başkasına vermişler abo Bir başkadır torosların yağmuru Anam evde hazırlamış hamuru Çok özledim havasını suyunu abo
  5. Ferdi Tayfur -  beni ağlatmaya ne hakkın var

Ferdi Tayfur - beni ağlatmaya ne hakkın var

Kalmasın gönlümde ondan bir eser Izdıraptan başka ne verdi bana Bütün duygularım isterse bitsin Çekilsin dünyamdan çekilsin gitsin Beni ağlatmaya kimin hakkı var Beni sızlatmaya kimin hakkı var Yaşantım sanki ecel yanımda o varken Çekilsin dünyamdan çekilsin gitsin Acılar bitmez dertler tükenmez o varken O varken, o varken, o varken Beni ağlatmaya kimin hakkı var Beni sızlatmaya...

Sayfayı Paylaş