gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi Tayfur - cali vay beni beni

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

ferdi tayfur notaları ferdi tayfur evlerinin önü çalı çalı evlerinin onu cali 2 calinin kirilmis dali
    kinamayin arkadaslar
    yarali gonlum sevdali
    VAY VAY VAY vay beni beni

su daglari asamadim 2
    dogdum ama yasamadim
    yarim haber salmis bana
    gidip de kavusamadim

derelerin suyu caglar 2
    basi boz dumanli daglar
    yar cicekli fistan giymis
    basina ipekli baglar

benim mi agaran saclar yasli gozler
    benim mi benim mi benim mi
    sitem dolu sozler benim mi

yikilan hayaller biten umitler
    gurbet ellerde cekilmez dertler
    ne yazik geriye donmez gidenler
    ormani tukenmis daglar benimi
    ......
    evlerinin onu cali 2
    calinin kirilmis dali
    kinamayin arkadaslar
    yarali gonlum sevdali
    VAY VAY VAY vay beni ben

Ferdi Tayfur - cali vay beni beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi Tayfur -  benim hayatım

Ferdi Tayfur - benim hayatım

bazen aglamakla bezen gulmekle bazen sevilmekle bazen sevmekle bazen de ansizin terkedilmekle boyle gelir gecer benim hayatim gun olur her seye isyan ederim bu benim silinmez hayatim derim belki bir gun bana doner sevdigim beklemekle gecer benim hayatim iste boyle dertler soyletir beni bir kirik saz gibi inletir beni yeter be sevgilim soyletme beni anlatmakla bitmez benim hayatim...
  2. Ferdi Tayfur -  beni düşün

Ferdi Tayfur - beni düşün

bir gun yalniz kalirsan o gunlere dalarsan bir mutluluk ararsan beni dusun mutlu ol elimde yirtik resmin dilimde senin ismin bitmedi bende sevgin beni dusun mutlu ol en umitsiz aninda olmasam da yaninda doktugun goz yasinda beni dusun mutlu ol neler cektim bilirsin nasil sevdim bilirsin iste eserim dersin beni dusun mutlu ol
  3. Ferdi Tayfur -  beni anlayamadın

Ferdi Tayfur - beni anlayamadın

gonulden bir askti senden istedigim sana dunyalari ver demedim ki sicak bir bakisin yeterdi bana yoluma cicekler ser demedim ki askindan baska sey istemedim ki askindan baska sey ver demedim ki olmadi hic sansim sevdadan yana haydi git bir tek soz soyletme bana ben seven kalbimi verdimse sana alip ta yerlere vur demedim ki askindan baska sey istemedim ki askindan baska sey ver...
  4. Ferdi Tayfur -  bende unuturum

Ferdi Tayfur - bende unuturum

Bir gün unutursa doğmayı güneş Unutursa zamanında batmayı Yokluğunun acısına Yanıp yanıp kavrulan yüreğim Unutursa zaman geçmeyi Unutursa mevsimler değişmeyi Bende unuturum... Yıldız yıldız parlayan saçlarını ben de unuturum... Senin gibi yalnızlığın acısını Ben de unuturum... ışıl ışıl parlayan gözlerini Ben de unuturum... alev alev geceleri Bir gün unutursa esmeyi rüzgar Unutursa zamanında...
  5. Ferdi Tayfur -  bende özledim

Ferdi Tayfur - bende özledim

Bende özledim bende Resmin var şu an elimde Sana koşmak isterim Derman yok dizlerimde Ne kadar çok Aşka intizar eden Kimi çok seviliyor Kimi yoksun sevgiden Sen orada ben burada Bir şey gelmez elimizden Sen orada ben burada Bende özledim bende Canımdasın dilde değil Bu haykırış elde değil Bırakıp da giden sensin Bunun suçu bende değil Yavrunun anası gibi Sevenin sevdası gibi...

Sayfayı Paylaş