gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi Tayfur - derdin ne

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Son günlerde duymaz oldun sesimi Kaç zamandir görmüyorsun halimi Tütmez oldu ocagimin duman
    sen gormezsen allah gorur
    vallah gorur seveni

Nedir seni benden böyle sogutan
    Nedir seni gizli gizli aglatan
    Bilemedim benden baska derdin ne
    Yoksa baska yarmi buldun kendine

Deger miydi askimizi yikmaya
    Deger miydi yüregimi yakmaya
    Anlamadim bu sevdada suçumu
    Deger miydi böyle bensiz ayri kalmaya

Ferdi Tayfur - derdin ne konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi tayfur- neyleyim sen yoksan eğer

Ferdi tayfur- neyleyim sen yoksan eğer

neyleyim sen yoksan eger dunyanin servetini neyleyim sen yoksan eger ahiretin cennetini neyleyim sen yoksan eger sahilleri kirlari neyleyim sen yoksan eger yazi kisi bahari nede hakliymis meger ask ugruna yananlar sende beni yakip gittin gecen yil bu zamanlar elimde yok adresin simdi bilmem nerdesin aşkımızın odulumuydu habersizce gidisin sana oyle hasretim bu temmuz aksaminda...
  2. Ferdi tayfur- ne senden geçerim

Ferdi tayfur- ne senden geçerim

Ne senden geçerim ne meyhaneden Gönlümün farkı yok bir viraneden Beni sarhoş eden meyhane değil Sensiz halim beni perişan eden Her akşam içmeden edemiyorum Gel otur karşıma iç demiyorum Öyle özledim ki memleketimi Seni bırakıp gidemiyorum
  3. Ferdi tayfur- ne senden geçerim...

Ferdi tayfur- ne senden geçerim...

Ne senden geçerim ne meyhaneden Gönlümün farkı yok bir viraneden Beni sarhoş eden meyhane değil Sensiz halim beni perişan eden Her akşam içmeden edemiyorum Gel otur karşıma iç demiyorum Öyle özledim ki memleketimi Seni bırakıp gidemiyorum
  4. Ferdi Tayfur -  dert çekmeyen ne bilir

Ferdi Tayfur - dert çekmeyen ne bilir

dert cekmeyen ne bilir dert cekenin halinden ben ne yaptim söyle sana tutmuyorsun elimden sende birgun anlarsin kaderin cilvesini zaten garipler yermis felegin darbesini ölesiye sevenler nedense mesut olmaz senin gibi vefasız hic kimseye yar olmaz
  5. Ferdi Tayfur -  beni ağlatmaya ne hakkın var

Ferdi Tayfur - beni ağlatmaya ne hakkın var

Kalmasın gönlümde ondan bir eser Izdıraptan başka ne verdi bana Bütün duygularım isterse bitsin Çekilsin dünyamdan çekilsin gitsin Beni ağlatmaya kimin hakkı var Beni sızlatmaya kimin hakkı var Yaşantım sanki ecel yanımda o varken Çekilsin dünyamdan çekilsin gitsin Acılar bitmez dertler tükenmez o varken O varken, o varken, o varken Beni ağlatmaya kimin hakkı var Beni sızlatmaya...

Sayfayı Paylaş