gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi Tayfur - dert çekmeyen ne bilir

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

dert cekmeyen ne bilir dert cekenin halinden ben ne yaptim söyle sana
    tutmuyorsun elimden

sende birgun anlarsin
    kaderin cilvesini
    zaten garipler yermis
    felegin darbesini

ölesiye sevenler
    nedense mesut olmaz
    senin gibi vefasız
    hic kimseye yar olmaz

Ferdi Tayfur - dert çekmeyen ne bilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi tayfur- ne senden geçerim

Ferdi tayfur- ne senden geçerim

Ne senden geçerim ne meyhaneden Gönlümün farkı yok bir viraneden Beni sarhoş eden meyhane değil Sensiz halim beni perişan eden Her akşam içmeden edemiyorum Gel otur karşıma iç demiyorum Öyle özledim ki memleketimi Seni bırakıp gidemiyorum
  2. Ferdi tayfur- ne senden geçerim...

Ferdi tayfur- ne senden geçerim...

Ne senden geçerim ne meyhaneden Gönlümün farkı yok bir viraneden Beni sarhoş eden meyhane değil Sensiz halim beni perişan eden Her akşam içmeden edemiyorum Gel otur karşıma iç demiyorum Öyle özledim ki memleketimi Seni bırakıp gidemiyorum
  3. Ferdi Tayfur -  derdin ne

Ferdi Tayfur - derdin ne

Son günlerde duymaz oldun sesimi Kaç zamandir görmüyorsun halimi Tütmez oldu ocagimin duman sen gormezsen allah gorur vallah gorur seveni Nedir seni benden böyle sogutan Nedir seni gizli gizli aglatan Bilemedim benden baska derdin ne Yoksa baska yarmi buldun kendine Deger miydi askimizi yikmaya Deger miydi yüregimi yakmaya Anlamadim bu sevdada suçumu Deger miydi böyle bensiz ayri...
  4. Ferdi Tayfur -  beni ağlatmaya ne hakkın var

Ferdi Tayfur - beni ağlatmaya ne hakkın var

Kalmasın gönlümde ondan bir eser Izdıraptan başka ne verdi bana Bütün duygularım isterse bitsin Çekilsin dünyamdan çekilsin gitsin Beni ağlatmaya kimin hakkı var Beni sızlatmaya kimin hakkı var Yaşantım sanki ecel yanımda o varken Çekilsin dünyamdan çekilsin gitsin Acılar bitmez dertler tükenmez o varken O varken, o varken, o varken Beni ağlatmaya kimin hakkı var Beni sızlatmaya...
  5. Ferdi Tayfur- Allahım sen bilirsin

Ferdi Tayfur- Allahım sen bilirsin

Kaldır üstümdeki kara bulutları,kaldır Zaten benim göz yaşlarım Yağmur olmuş islanmışım Ben bu aşktan usanmışım Allahım,Allahım sen bilirsin Kesilsin yağmurun rüzgarın sesi Kalmadı gönlümün bitti neşesi Doğsun yüreğime aşkın güneşi Üşüyorum içim titrer Bu çileler bitsin yeter Ayrılık ölümden beter Gönüllerin nuru sensin Sevenlere çare sensin Güldür garipleri sevinsin Allahım...

Sayfayı Paylaş