gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi Tayfur - dokunmayın bana

Konu, 'Çöplük' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Onu yirmisinde tanidim
    Iste dedim askim bu
    Iste dedim hayatim
    Her sözüne inandim
    Yandim Allahim yandim

Bu günlerde dokunmayin bana
    Dokunmayin aglarim
    Birakti ellerimi karartti günlerimi
    Bu hayat çekilirmi ah böyle sürüp gider mi

O benim ilk askimdi
    Hayata bakisimdi
    Içimdeki sevincim
    Gözlerimde nesemdi
    Egilmeyen basimdi

Ferdi Tayfur - dokunmayın bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi Tayfur -  batan güneş

Ferdi Tayfur - batan güneş

Batan güneş beni de al Dönmem artık bu yerlere Felek sanki inat etmiş Bütün kastı sevenlere Ben şimdi sensiz kaldım Bağrıma taş basacağım Benim sevgim gerçek sevgi Ölsem de seveceğim Şu üç günlük dünyada Çok görüldü sevgimiz Mutluluğa giden yolu Kapadı kaderimiz
  2. Ferdi Tayfur- Bana sor

Ferdi Tayfur- Bana sor

uykusuz gecelerin sabahini bana sor yarim kalan askimin acisini bana sor bana sor yalnizligi ayriligi bana sor mutlulugu bilirsin mutsuzlugu bana sor yikilan yuvalarin sonu gelmez yollarin yasanmamis yillarin eyvahini bana sor bana sor yalnizligi ayriligi bana sor mutlulugu tanirsin mutsuzlugu bana sor karsiliksiz sevginin vefasiz sevgilim bombos kalan bir elin acisini bana sor...
  3. Ferdi Tayfur- Bana birşeyler söyle

Ferdi Tayfur- Bana birşeyler söyle

nesemiz yukselirken goklere kanat kanat bana bir seyler soyle bana bir seyler anlat sessizlige sesinin tatli ahengini kat bana bir seyler soyle bana bir seyler anlat birak yansin ellerin avuclarimda bir an sen de bu hisle tutus sen de bu arzuyla yan uykuya dalar gibi yani basima uzan bana bir seyler soyle bana bir seyler anlat ruzgar islilarini bosluklara savursun saatler zamanin...
  4. Ferdi Tayfur- aşkı bana anlatma..

Ferdi Tayfur- aşkı bana anlatma..

aski bana anlatma kalbim onu taniyor yillar once birisi yakti hala yaniyor askimi anlamiyor sevmek nedir bilmiyor yillar yili vefasiz gitti hala gelmiyor bir resmi var elimde hayali gozlerimde ismi her an dilimde gonlum onu ariyor askimi anlamiyor sevmek nedir bilmiyor yillar yili vefasiz gitti hala gelmiyor
  5. Ferdi Tayfur- Allah acısın bana

Ferdi Tayfur- Allah acısın bana

kalbimde yalniz senin ismini yasatirim aglar aglar gezerim hep seni dusunurum askinla yana yana tanriya yalvaririm bekletme yeter inletme yeter hasretin bana olumden beter bekletme yeter inletme yeter bu askin beni etti derbeder dunyada neden beni biraktin yapa yalniz bilmem ne yaptim sana bin bir dert verdin bana alemden bir fayda yok allah acisin bana

Sayfayı Paylaş