gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ferdi Tayfur felç oldu

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ferdi tayfurun felçli hali ferdi tayfurun son durumu son hali tayfur felçli tayfur Ferdi Tayfur felç oldu, durumu, sağlık durumu hakkında bilgiler arkadaşlar...

Allah şifa versin diyor ve haberimize geçiyoruz kızlar...

İbrahim Tatlıses'in uğradığı silahlı saldırı sonrası tedavisi Almanya'da sürerken, Ferdi Tayfur da yüz felci oldu.

Şeker hastası olan ve geçtiğimiz yıl Dalaman'da rahatsızlanıp hastaneye kaldırılan Tayfur'a doktorları en az bir yıl sahne yasağı koydu.

Ünlü şarkıcı daha önce de ayaklarından rahatsızlanıp uzun süre tedavi görmüştü.
    Yıllardır şeker hastalığı ile mücadele ettiğini belirten Tayfur, “Şimdi de geçirdiğim kısmi yüz felci için fizik tedavi görüyorum. Doktorlar sürekli dinlenmemi, bir süre şarkı söylemememi istediler. Sağlığıma yeniden kavuşmak için mücadele ediyorum” dedi.

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ayyyy inanmıyorum yaaaaaa çok üzüldümmmmm:uhu:. rabbim acil şifalar versinn. çok severdimm ben ferdi tayfuru biran önce iyileşir inşallahh. ne oluyo bizim sanatçılarımıza yaa kalp krizi geçirenler,vurulanlar,felç olanlar rabbim acil şifalar versin tekrar.

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Evet ya dün tv den izlediğimde, sağlık durumum iyi derken bile ağzının yamulmuş olduğunu gördüm. Böylesine büyük sanatçıların hastalıklarına son derece üzülüyorum. Gerçi hayat işte hepimizin başında.

Sağlığına kavuşur inşallah.

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ferdi Tayfur, benim içinde özel biri. Rahmetli babamın en sevdiği sanatçıdır kendisi. O yüzden şarkılarını hala dinlerken babam gelir gözümün önüne. Üzüldüm...

Allah şifasını versin. Tez zamanda sağlığına kavuşsun...

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Aaa inanmıyorum Ablam çok üzülecek. Ablam ferdi tayfurun inanılmaz derecede fanatiği...
    Çok çok geçmiş olsun umarın en yakın zamanda sağlığına kavuşur. Üzüldüm ya:(

Ferdi Tayfur felç oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi tayfur- tövbekar oldum

Ferdi tayfur- tövbekar oldum

Genç yaşımda yıktı beni kederler Kendi kaderime sitem kar oldum Ağlayan sonunda güler dediler Ömrümce gülmedim isyankar oldum Sevgilim akıttı hep gözyaşımı Aşk diye taşlara vurdum başımı Ölmeden diktirdin mezar taşımı Sonunda sevmeye tövbekar oldum Anladım hayatın bütünü rüya Dostluklar yalanmış söylenen riya Kızdım getirene beni dünyaya Anama Allah'ıma günahkar oldum
  2. Ferdi tayfur- olsan içmezmiydim

Ferdi tayfur- olsan içmezmiydim

ferdi tayfur olsa içmezmiydin ferdi tayfur olsa icmezmiydim olsan içmezmiydim olsaydın içmezmiydin benim yerimde benim yerimde Yillarca kostum hep askin pesinden anlayan olmadi gonul derdimden bir vefa gormedim sevdiklerimden olsan icmez miydin benim yerimde baharim solmadan eskidi omrum cikmaz bir sokaga benzedi omrum leyla'si olmayan mecnuna dondum olsan icmez miydin benim yerimde...
  3. Ferdi Tayfur -  ben olaydım

Ferdi Tayfur - ben olaydım

saçlarını ören bir ben olaydım siyah gözlerinde sürmen olaydım sağ yanak altının sol köşesinde senden ayrılmayan bir ben olaydım koşan bir ceylansın sevda dağında tutulan av benim gizli ağında yaralı kuş gibi sinem bağında derdini söyleyen bir olaydım askin yollarinda biricik ugrak sevgi diyarinda ilk ve son durak ayagin altina serilen toprak cigneyip gectigin bir ben olaydim
  4. Ferdi Tayfur- Ahım olsun

Ferdi Tayfur- Ahım olsun

ben ah cekisimde bir ahim olsun dilerim her gunun kederle dolsun attdigin adimlar gunahim olsun dilerim allah dan ben gibi yasa benzesin goz yasin bahar seline erisme insaallah tek emeline kar yagsin basina bahar gununde cizgiler belirsin melek yuzunde dilerim allah dan korkarak yasa senide sevdiğin terk edip gitsin terk edip gitsin aglaya aglaya goz yasin bitsin hayatim mahf oldu sebebi...
  5. Ferdi Tayfur "felç değilim şarkı söyleyebiliyorum"

Ferdi Tayfur "felç değilim şarkı söyleyebiliyorum"

ferdi tayfur, felç, sağlık durum, felçmi oldu gibi merak ettiğiniz soruların yanıtı burada arkadaşlar. Arabaskin babası Ferdi Tayfur geçtiğimiz günlerde biz hayranlarını "felç oldu" heberi ile üzdü. Zira Ferdi Bey'in "ben felç değilim, şarkı söyleyebiliyorum" haberi, bizi mutlu etmeye yetti. İşte o haber Melek'ler! Kafasından vurulduktan sonra felç kalıp kalmayacağı...

Sayfayı Paylaş