gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi Tayfur - merak etme sen

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Bakışların bana biraz cesaret versin Korkuyorum sana aşktan söz etmeye ben Bir sevdiğin varsa ne olur söyle söyle
    Giderim bu diyardan merak etme sen

Toprak olur taş olurum
    Yolunda yoldaş olurum
    İstersen gardaş olurum
    Merak etme sen

Her baharın hazan olsa
    Kara bağrın alev olsa
    Gurbet bana ölüm olsa
    Merak etme sen

Toprak olur taş olurum
    Yolunda yoldaş olurum
    İstersen gardaş olurum
    Merak etme sen

Ferdi Tayfur - merak etme sen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi tayfur- sen gittin

Ferdi tayfur- sen gittin

Vazoda dün akşamın gülleri Sahilde martıların sesleri Masamda yarım kalmış kadehler İçerde hâlâ senin kokun var Sen gittin hayellerim yarım kaldı Sen gittin sevincimi eller çaldı Sen gittin umutlarım beni benden aldı Sen gittin Yaşanan güzel günler nerede Umut söndü ağlayan gözlerimde Odamda bitmiş aşkın havası Kanar böyle yüreğimin yarası Sen gittin hayellerim yarım kaldı Sen gittin...
  2. Ferdi Tayfur - naz etme

Ferdi Tayfur - naz etme

Merhaba demeden kaybolu verdin Hani sende beni pek çok severdin Ne oldu kim girdi senin aklına Böyle birden bire değişi verdin Naz etme naz etme gel sevgilim naz etme Yaşamak çok güzel hayatı zehir etme Ben sana vurgunum gel sevgilim naz etme Seni sevmek midir benim günahım Ne gecem bellidir nede sabahım Yeter artık bitsin kederim ahım Kalmadı tahammül kalmadı sabrım Naz etme...
  3. Ferdi Tayfur - isyan etme diyorlar

Ferdi Tayfur - isyan etme diyorlar

Çok kötülük gördüm dosttan düşmandan Düşeni elinden hiç tutmuyorlar Derbeder olmuşum ben bu dünyada Bir de bana isyan etme diyorlar Perişan olmuşum fani dünyada Bir de bana isyan etme diyorlar Son ümidim dedim meyhane seçtim İçtim doyasıya halime içtim Son durağım dedim meyhane seçtim İçtim doyasıya halime içtim Vurup öldürmeyen kadere içtim Bir de bana isyan etme diyorlar Vurup...
  4. Ferdi Tayfur -  bari sen

Ferdi Tayfur - bari sen

Bir zamanlar Sıcak eller dolaşırdi saçlarımda Öpücükler eksilmezdi yanaklarımda Annem vardı yanımda babam da Şimdi onlar uzaklarda Dönüşü olmayan yolda Gittiler beni terk ettiler Ağlasamda faydası yok Feryat etsem duymazlar dönemezler Bari sen olma onlardan yana Bari sen boynumu bükük koyma Bari sen canım kal yanımda Söz-Müzik: Ferdi Tayfur
  5. Ferdi Tayfur- Allahım sen bilirsin

Ferdi Tayfur- Allahım sen bilirsin

Kaldır üstümdeki kara bulutları,kaldır Zaten benim göz yaşlarım Yağmur olmuş islanmışım Ben bu aşktan usanmışım Allahım,Allahım sen bilirsin Kesilsin yağmurun rüzgarın sesi Kalmadı gönlümün bitti neşesi Doğsun yüreğime aşkın güneşi Üşüyorum içim titrer Bu çileler bitsin yeter Ayrılık ölümden beter Gönüllerin nuru sensin Sevenlere çare sensin Güldür garipleri sevinsin Allahım...

Sayfayı Paylaş