gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi Tayfur - naz etme

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Merhaba demeden kaybolu verdin Hani sende beni pek çok severdin Ne oldu kim girdi senin aklına
    Böyle birden bire değişi verdin
    Naz etme naz etme gel sevgilim naz etme
    Yaşamak çok güzel hayatı zehir etme
    Ben sana vurgunum gel sevgilim naz etme
    Seni sevmek midir benim günahım
    Ne gecem bellidir nede sabahım
    Yeter artık bitsin kederim ahım
    Kalmadı tahammül kalmadı sabrım
    Naz etme nazetme gel sevgilim nazetme
    Yaşamak çok güzel hayatı zehir etme
    Ben sana vurgunum gel sevgilim nazetme

Ferdi Tayfur - naz etme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ferdi tayfur

ferdi tayfur

1945 yilinda Adana Hurriyet Mahallesi'nde dunyaya geldi. Unlu tiyatro ve dublaj sanatcisi Ferdi Tayfur hayrani olan baba Cumali en kucuk ogluna Ferdi Tayfur adini koyar. En buyuk istegi Ferdi'nin iyi bir tahsil gormesidir. Ancak, babasinin oldurulmesi, Ferdi'nin okul hayatinin baslamamasina neden olur. 10 yasina basan Ferdi, ciftlikte calisarak ailesinin gecimine katkida bulunur. Genc Ferdi...
  2. Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur 1945 yilinda Adana Hurriyet Mahallesi'nde dunyaya geldi. Unlu tiyatro ve dublaj sanatcisi Ferdi Tayfur hayrani olan baba Cumali en kucuk ogluna Ferdi Tayfur adini koyar. En buyuk istegi Ferdi'nin iyi bir tahsil gormesidir. Ancak, babasinin oldurulmesi, Ferdi'nin okul hayatinin baslamamasina neden olur. 10 yasina basan Ferdi, ciftlikte calisarak ailesinin gecimine katkida...
  3. Ferdi Tayfur - merak etme sen

Ferdi Tayfur - merak etme sen

Bakışların bana biraz cesaret versin Korkuyorum sana aşktan söz etmeye ben Bir sevdiğin varsa ne olur söyle söyle Giderim bu diyardan merak etme sen Toprak olur taş olurum Yolunda yoldaş olurum İstersen gardaş olurum Merak etme sen Her baharın hazan olsa Kara bağrın alev olsa Gurbet bana ölüm olsa Merak etme sen Toprak olur taş olurum Yolunda yoldaş olurum İstersen gardaş olurum Merak etme sen
  4. Ferdi Tayfur - isyan etme diyorlar

Ferdi Tayfur - isyan etme diyorlar

Çok kötülük gördüm dosttan düşmandan Düşeni elinden hiç tutmuyorlar Derbeder olmuşum ben bu dünyada Bir de bana isyan etme diyorlar Perişan olmuşum fani dünyada Bir de bana isyan etme diyorlar Son ümidim dedim meyhane seçtim İçtim doyasıya halime içtim Son durağım dedim meyhane seçtim İçtim doyasıya halime içtim Vurup öldürmeyen kadere içtim Bir de bana isyan etme diyorlar Vurup...
  5. Ferdi Tayfur- Ah annem

Ferdi Tayfur- Ah annem

ah annem annem gurbet de sevdigim bir gonca idi daha koklamadan soldu dediler ben askimi ona söylememistim duyunca gözleri doldu dediler vefasiz sanirdim o nazli yari onun icin terk eyledim diyari duydum göc eylemis gönlümün vari sanada bir selami kaldi dediler artik feryadimi dinlesin cöller uyusun vadiler sahralar göller o pembe yanaklar o tatli diller cürüyüp askini buldu dediler

Sayfayı Paylaş