gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi tayfur- nisan yağmuru

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

ferdi tayfur şimdi cok uzaklarda yine nisan yağmurunda ıslanacağım ferdi tayfur şarkı notaları şimdi çok uzaklarda şarkıları notaları Yine nisan yağmurunda ıslanacağım Yine sensiz bulutlarla dertleşeceğim
    Farkında olmadan üşüdüğümün, hasret ateşiyle kavrulacağım

Benim böyle feryadımı duymuyor musun
    Sensiz benim tek tesellim anlamıyorsun
    Şimdi çok uzaklarda gurbet ellerdeyim
    Hayatın çekilmeyen pençesindeyim
    Hayatın bunalım sellerindeyim

İstersen sessiz gel haber vermeden
    Göreceksin beni ben ne haldeyim
    x 2

Belki bir gün uzaklardan koşup gelirsin
    Belki gördüğünde beni tanıyamazsın
    Gücenirim diye sakın düşünme
    Hangi zaman oldu canım sende haklısın
    Gel de bitsin dertlerimiz, kederlerimiz
    Gel de gülsün gözlerimiz, gönüllerimiz
    Hayatın çekilmeyen pençesindeyim
    Hayatın bunalım sellerindeyim

İstersen sessiz gel haber vermeden
    Göreceksin beni ben ne haldeyim
    x 2

Ferdi tayfur- nisan yağmuru konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ferdi tayfur

ferdi tayfur

1945 yilinda Adana Hurriyet Mahallesi'nde dunyaya geldi. Unlu tiyatro ve dublaj sanatcisi Ferdi Tayfur hayrani olan baba Cumali en kucuk ogluna Ferdi Tayfur adini koyar. En buyuk istegi Ferdi'nin iyi bir tahsil gormesidir. Ancak, babasinin oldurulmesi, Ferdi'nin okul hayatinin baslamamasina neden olur. 10 yasina basan Ferdi, ciftlikte calisarak ailesinin gecimine katkida bulunur. Genc Ferdi...
  2. Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur 1945 yilinda Adana Hurriyet Mahallesi'nde dunyaya geldi. Unlu tiyatro ve dublaj sanatcisi Ferdi Tayfur hayrani olan baba Cumali en kucuk ogluna Ferdi Tayfur adini koyar. En buyuk istegi Ferdi'nin iyi bir tahsil gormesidir. Ancak, babasinin oldurulmesi, Ferdi'nin okul hayatinin baslamamasina neden olur. 10 yasina basan Ferdi, ciftlikte calisarak ailesinin gecimine katkida...
  3. Ferdi tayfur- yağmur gözyaşım

Ferdi tayfur- yağmur gözyaşım

Gözlerimde bin bir ümit Bakıyorum uzaklara Sanki bana uçuyorsun Dalıyorum hayallere Nerede bahçeler nerede sahiller Hani buluşmalar nerde yeminler Ben şimdi bu yerlerde sensiz kalmışım Bulutlar habercim yağmur gözyaşım Duyuramam feryadımı Vefasız sevgiliye Bir divane deli gibi Dönmüşüm ben viraneye
  4. Nisan Yağmurları

Nisan Yağmurları

Yine nisan yağmurlarında ıslanacağız..... Eski Ferdi Tayfur parçasıdır arkadaşlarım. Ne güzel olur nisan ayında yağan yağmurlar. Ve o yağmurlar altında yürümek azda olsa ıslanmak
  5. Ferdi Tayfur Kimdir, Resimleri

Ferdi Tayfur Kimdir, Resimleri

Ferdi Tayfur Kimdir, Resimleri Selam kızlar sizden büyük usta Ferdi Tayfur biyografisini ve mümkünse resimlerini paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş