gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi tayfur- olsan içmezmiydim

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

ferdi tayfur olsa içmezmiydin ferdi tayfur olsa icmezmiydim olsan içmezmiydim olsaydın içmezmiydin benim yerimde benim yerimde Yillarca kostum hep askin pesinden anlayan olmadi gonul derdimden
    bir vefa gormedim sevdiklerimden
    olsan icmez miydin benim yerimde

baharim solmadan eskidi omrum
    cikmaz bir sokaga benzedi omrum
    leyla'si olmayan mecnuna dondum

bulamadim beni candan seveni
    zamansiz yitirdim hayat selini
    yasarken canimda gordum eceli

Ferdi tayfur- olsan içmezmiydim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi tayfur- tövbekar oldum

Ferdi tayfur- tövbekar oldum

Genç yaşımda yıktı beni kederler Kendi kaderime sitem kar oldum Ağlayan sonunda güler dediler Ömrümce gülmedim isyankar oldum Sevgilim akıttı hep gözyaşımı Aşk diye taşlara vurdum başımı Ölmeden diktirdin mezar taşımı Sonunda sevmeye tövbekar oldum Anladım hayatın bütünü rüya Dostluklar yalanmış söylenen riya Kızdım getirene beni dünyaya Anama Allah'ıma günahkar oldum
  2. Ferdi Tayfur -  ben olaydım

Ferdi Tayfur - ben olaydım

saçlarını ören bir ben olaydım siyah gözlerinde sürmen olaydım sağ yanak altının sol köşesinde senden ayrılmayan bir ben olaydım koşan bir ceylansın sevda dağında tutulan av benim gizli ağında yaralı kuş gibi sinem bağında derdini söyleyen bir olaydım askin yollarinda biricik ugrak sevgi diyarinda ilk ve son durak ayagin altina serilen toprak cigneyip gectigin bir ben olaydim
  3. Ferdi Tayfur- aşık oldum ben sana

Ferdi Tayfur- aşık oldum ben sana

Seni görünce tutulur dilim Sensin hayallerim sensin emelim Gülme sözlerime gülme halime Sonra kederimden ölebilirim Asik oldum ben sana Gözlerime baksana Halimden anlasana Ver elini elime Kilit vurma gönlüme Muhtacim ben sevgine Hayat kisa güzelim Kiymetini bilelim Derde gülüp geçelim Kaçma köse bucak kaçma gel benle Yoksa süphen mi var benim sevgimden Üzme yeter beni üzme...
  4. Ferdi Tayfur- Ahım olsun

Ferdi Tayfur- Ahım olsun

ben ah cekisimde bir ahim olsun dilerim her gunun kederle dolsun attdigin adimlar gunahim olsun dilerim allah dan ben gibi yasa benzesin goz yasin bahar seline erisme insaallah tek emeline kar yagsin basina bahar gununde cizgiler belirsin melek yuzunde dilerim allah dan korkarak yasa senide sevdiğin terk edip gitsin terk edip gitsin aglaya aglaya goz yasin bitsin hayatim mahf oldu sebebi...
  5. Ferdi Tayfur felç oldu

Ferdi Tayfur felç oldu

ferdi tayfurun felçli hali ferdi tayfurun son durumu son hali tayfur felçli tayfur Ferdi Tayfur felç oldu, durumu, sağlık durumu hakkında bilgiler arkadaşlar... Allah şifa versin diyor ve haberimize geçiyoruz kızlar... İbrahim Tatlıses'in uğradığı silahlı saldırı sonrası tedavisi Almanya'da sürerken, Ferdi Tayfur da yüz felci oldu. Şeker hastası olan ve geçtiğimiz yıl Dalaman'da...

Sayfayı Paylaş