gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi tayfur- sen nerdesin ben neredeyim

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

ferdi tayfur nerdesin şimdi nerde Ne garip bir aşka düştük Sen nerdesin ben nerdeyim
    Sevdik ama ayrı düştük
    Sen nerdesin ben nerdeyim

Hani nerde sıcak yuvan
    Hani nerde mutlu dünyan
    Çekip gittin oldumu yar

Her anımız masal oldu
    Tüm umutlar bak kayboldu
    Kavuşmaksa hayal oldu

Hani nerde sıcak yuvan
    Hani nerde mutlu dünyan
    Çekip gittin oldumu yar

Ferdi tayfur- sen nerdesin ben neredeyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi tayfur- sen mutlusun ben perişan

Ferdi tayfur- sen mutlusun ben perişan

bir gun bir kosede sizip kalirsam el tanimasa da sen tanir misin sorsalar sana kimdir bu diye bakip yaktigindan utanir misin sen mutlusun ben perisan yikilmazdim sevmis olsan unuturdum belki seni senin gibi kalpsiz olsam beni bu hallere dusuren sensin yurdumdan yuvamdan ayiran sensin sanki yaptiklarin yetmezmis gibi gidip baskasina yar olan sensin sen mutlusun ben perisan...
  2. Ferdi tayfur- sen gittin

Ferdi tayfur- sen gittin

Vazoda dün akşamın gülleri Sahilde martıların sesleri Masamda yarım kalmış kadehler İçerde hâlâ senin kokun var Sen gittin hayellerim yarım kaldı Sen gittin sevincimi eller çaldı Sen gittin umutlarım beni benden aldı Sen gittin Yaşanan güzel günler nerede Umut söndü ağlayan gözlerimde Odamda bitmiş aşkın havası Kanar böyle yüreğimin yarası Sen gittin hayellerim yarım kaldı Sen gittin...
  3. Ferdi Tayfur -  ben sadece

Ferdi Tayfur - ben sadece

ferdi tayfur kapıyı açan sen bir sehrin sokaklarinda yuruyorum bir kapinin onunde duruyorum zile basiyorum kapiyi acan sen karsinda duran ben yillardan sonra sasirmiyorsun guluyorsun ben sadece seni gormeye geldim ben sadece hatirini sormaya geldim bendeki hatiralari vermeye geldim cek alayli bakisini gozlerimden cek sihirli bakisini uzerimden beni bilirsin cok duyguluyumdur...
  4. Ferdi Tayfur -  ben olaydım

Ferdi Tayfur - ben olaydım

saçlarını ören bir ben olaydım siyah gözlerinde sürmen olaydım sağ yanak altının sol köşesinde senden ayrılmayan bir ben olaydım koşan bir ceylansın sevda dağında tutulan av benim gizli ağında yaralı kuş gibi sinem bağında derdini söyleyen bir olaydım askin yollarinda biricik ugrak sevgi diyarinda ilk ve son durak ayagin altina serilen toprak cigneyip gectigin bir ben olaydim
  5. Ferdi Tayfur -  bari sen

Ferdi Tayfur - bari sen

Bir zamanlar Sıcak eller dolaşırdi saçlarımda Öpücükler eksilmezdi yanaklarımda Annem vardı yanımda babam da Şimdi onlar uzaklarda Dönüşü olmayan yolda Gittiler beni terk ettiler Ağlasamda faydası yok Feryat etsem duymazlar dönemezler Bari sen olma onlardan yana Bari sen boynumu bükük koyma Bari sen canım kal yanımda Söz-Müzik: Ferdi Tayfur

Sayfayı Paylaş