gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi tayfur- sevda yelleri

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Susmadan yürekten kopan feryadım Duyururmu sana bilmem bir gün sesimi Yollara dalarken kara gözlerim
    Getirir mi rüzgar son nefesimi

Başında yok ise sevda yelleri
    Nereden bilirsin çektiklerimi
    Yanıldım şaştımda bir aşık oldum
    Kıskandı zalim felek sevdiklerimi

Bilseydim bu kadar zor olduğunu
    İstemezdim böyle aşkın mutluluğunu
    Ben kendi dünyamda yaşar giderdim
    Senin gibi duygusuza hiç kapılmazdım

Ferdi tayfur- sevda yelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ferdi tayfur

ferdi tayfur

1945 yilinda Adana Hurriyet Mahallesi'nde dunyaya geldi. Unlu tiyatro ve dublaj sanatcisi Ferdi Tayfur hayrani olan baba Cumali en kucuk ogluna Ferdi Tayfur adini koyar. En buyuk istegi Ferdi'nin iyi bir tahsil gormesidir. Ancak, babasinin oldurulmesi, Ferdi'nin okul hayatinin baslamamasina neden olur. 10 yasina basan Ferdi, ciftlikte calisarak ailesinin gecimine katkida bulunur. Genc Ferdi...
  2. Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur 1945 yilinda Adana Hurriyet Mahallesi'nde dunyaya geldi. Unlu tiyatro ve dublaj sanatcisi Ferdi Tayfur hayrani olan baba Cumali en kucuk ogluna Ferdi Tayfur adini koyar. En buyuk istegi Ferdi'nin iyi bir tahsil gormesidir. Ancak, babasinin oldurulmesi, Ferdi'nin okul hayatinin baslamamasina neden olur. 10 yasina basan Ferdi, ciftlikte calisarak ailesinin gecimine katkida...
  3. Ferdi Tayfur - Gizli sevda

Ferdi Tayfur - Gizli sevda

Hergün seni görüpte dokunamamak Saçlarını ellerimle okşayamamak Sevap istemem artık günahsa günah Sustu dudaklarımda yürakte feryat Bi gelsen sarılsan seviyorum desen Ölürdüm sevinçten kollarında ben İnanmam inanmam duyduklarıma Uzaksın tuzaksın yasaksın bana Korkama söylemem adını kimselere duyurmam Sen bile bilmeyeceksin ömrün boyunca Sadece bu şarkıyla söylenecek dillerde Bu gizli sevda...
  4. Ferdi Tayfur felç oldu

Ferdi Tayfur felç oldu

ferdi tayfurun felçli hali ferdi tayfurun son durumu son hali tayfur felçli tayfur Ferdi Tayfur felç oldu, durumu, sağlık durumu hakkında bilgiler arkadaşlar... Allah şifa versin diyor ve haberimize geçiyoruz kızlar... İbrahim Tatlıses'in uğradığı silahlı saldırı sonrası tedavisi Almanya'da sürerken, Ferdi Tayfur da yüz felci oldu. Şeker hastası olan ve geçtiğimiz yıl Dalaman'da...
  5. Ferdi Tayfur Kimdir, Resimleri

Ferdi Tayfur Kimdir, Resimleri

Ferdi Tayfur Kimdir, Resimleri Selam kızlar sizden büyük usta Ferdi Tayfur biyografisini ve mümkünse resimlerini paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş