gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi tayfur- sigarayı bıraktım

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Senden baska ne varsa x 2 Terkettim birer birer Affet beni sevgilim
    Seni kirdiysam eger

Gece hayatim bitti
    Kadehi yere attim
    Beni kutlamalisin
    Sigarayi biraktim

Gece hayatim bitti
    O sayfayi kapattim
    En sonunda basardim
    Sigarayi biraktim

Kurtuldum meyhanenin x 2
    Mey kokan havasindan
    Hor gördügün herseyi
    Çikardim hayatimdan

Ferdi tayfur- sigarayı bıraktım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ferdi tayfur

ferdi tayfur

1945 yilinda Adana Hurriyet Mahallesi'nde dunyaya geldi. Unlu tiyatro ve dublaj sanatcisi Ferdi Tayfur hayrani olan baba Cumali en kucuk ogluna Ferdi Tayfur adini koyar. En buyuk istegi Ferdi'nin iyi bir tahsil gormesidir. Ancak, babasinin oldurulmesi, Ferdi'nin okul hayatinin baslamamasina neden olur. 10 yasina basan Ferdi, ciftlikte calisarak ailesinin gecimine katkida bulunur. Genc Ferdi...
  2. Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur 1945 yilinda Adana Hurriyet Mahallesi'nde dunyaya geldi. Unlu tiyatro ve dublaj sanatcisi Ferdi Tayfur hayrani olan baba Cumali en kucuk ogluna Ferdi Tayfur adini koyar. En buyuk istegi Ferdi'nin iyi bir tahsil gormesidir. Ancak, babasinin oldurulmesi, Ferdi'nin okul hayatinin baslamamasina neden olur. 10 yasina basan Ferdi, ciftlikte calisarak ailesinin gecimine katkida...
  3. Ferdi Tayfur - bırak şu gurbeti

Ferdi Tayfur - bırak şu gurbeti

Gurbetin kahrını sen çekemezsin Düşer bir kötüye çürür gidersin Ellerin koynunda nasıl yatarsın Bırak şu gurbeti garip sevdiğim Ananın babanın eli yüzünde Ümit verenlerin durmaz sözünde Sakız oldun elalemin ağzında Bırak şu gurbeti garip sevdiğim Bir yuva kuralım var ile yoktan Affettim inan ki ben seni çoktan Sende kurtar beni böyle yanmaktan Bırak şu gurbeti bahtı kara sevdiğim
  4. Hamilelikte Sigarayı Bırakın

Hamilelikte Sigarayı Bırakın

hamilelikten ne kadar önce sigara bırakılmalı Hamilelikte Sigarayı Bırakın Düşük doğum ağırlıklı çocuk doğurma, erken doğum, plasentanın yerinden erken ayrılması, ani çocuk ölümü sendromu ve okul çağında düşük performans sigaranın zararlarından yalnızca bazıları...Acıbadem Hastanesi Bakırköy Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Rıza Madazlı hamilelik döneminde sigara içilmesinin fetus...
  5. Sigarayı Regl Iken Bırakın

Sigarayı Regl Iken Bırakın

Kadınlar, sigarayı bırakma işini, regl periyodunun 15.gününden 28.güne kadarki sürede yaparsa, başarılı olma şansları iki kat daha yüksek. Kadınların fizyolojik yapısını belirleyen ana unsur menstrüal döngülerdir. İş sigarayı bırakmaya gelince, kadınlar açısından bazı günler diğerlerinden daha uygun olabilir. Yeni bir diyete başlamak, yeni bir erkek arkadaş bulmak ve işgörüşmesi için seçilecek...

Sayfayı Paylaş