gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi tayfur- son sabah

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

ask denilen kelimeyi sarkilarda duyardim sen cikinca karisma kendimde seni buldum onceleri mutluydum ben senden umutluydum
    kedersiz bir dunyam vardi simdi dertlere boguldum

bir yazi var kaderimde karadan daha kara
    gel son defa goreyim belki cikmam sabaha
    gunes belki dogacak belkide dogmayacak
    biliyorum bu son sabah seni benden koparacak

ne yapsamda olmuyor kavusmamiz imkansiz
    yuvasiz kuslar gibi bende kaldim yuvasiz
    insanim hakkim degilmi seni cok seviyorum
    askin cehenneminde yandikca yaniyorum

bir yazi var kaderimde karadan daha kara
    gel son defa goreyim belki cikmam sabaha
    gunes belki dogacak belkide dogmayacak
    biliyorum bu son sabah seni benden koparacak

Ferdi tayfur- son sabah konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ferdi tayfur

ferdi tayfur

1945 yilinda Adana Hurriyet Mahallesi'nde dunyaya geldi. Unlu tiyatro ve dublaj sanatcisi Ferdi Tayfur hayrani olan baba Cumali en kucuk ogluna Ferdi Tayfur adini koyar. En buyuk istegi Ferdi'nin iyi bir tahsil gormesidir. Ancak, babasinin oldurulmesi, Ferdi'nin okul hayatinin baslamamasina neden olur. 10 yasina basan Ferdi, ciftlikte calisarak ailesinin gecimine katkida bulunur. Genc Ferdi...
  2. Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur 1945 yilinda Adana Hurriyet Mahallesi'nde dunyaya geldi. Unlu tiyatro ve dublaj sanatcisi Ferdi Tayfur hayrani olan baba Cumali en kucuk ogluna Ferdi Tayfur adini koyar. En buyuk istegi Ferdi'nin iyi bir tahsil gormesidir. Ancak, babasinin oldurulmesi, Ferdi'nin okul hayatinin baslamamasina neden olur. 10 yasina basan Ferdi, ciftlikte calisarak ailesinin gecimine katkida...
  3. ferdi tayfur- sigarasız sabah olmuyor

ferdi tayfur- sigarasız sabah olmuyor

Bir sen söyle bir de beni dinler misin ey kardeşim Yıllar yılı duyu verde ömrümü harcamışım Yıllar yılı aşk uğruna hayatımı kaybetmişim Hangi bir usanır hangi bir bıkacağız Hangi bir yıkılmadan sabahı bulacağız Ben usanmam, ben bıkmam, ben onsuz yaşayamam Ben her gece gizli gizli ağlamasam uyuyamam Ben her gece sessiz sessiz hıçkırmazsam uyuyamam Her sabaha umut doğdu adımlarla koşuyorum...
  4. Ferdi tayfur- sabahı olmayan

Ferdi tayfur- sabahı olmayan

sabahi olmayan gece gibiyim bir sevgi yuzunden deli gibiyim kalbimin isyani boyle bosuna kismeti baglanmis yolcu gibiyim kalbimin isyani boyle bosuna yollari baglanmis yolcu gibiyim insanlar birer yol tutmus gidiyor hic kimse kimseyi anlayamiyor allah'im ne olur duy feryadimi bu sevgi dunyama azap veriyor allah'im ne olur duy feryadimi bir ates dunyama azap veriyor yazik ki...
  5. Ferdi Tayfur Kimdir, Resimleri

Ferdi Tayfur Kimdir, Resimleri

Ferdi Tayfur Kimdir, Resimleri Selam kızlar sizden büyük usta Ferdi Tayfur biyografisini ve mümkünse resimlerini paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş