gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi tayfur- vurmayın yıllar

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Gurbet ellerinde garibim şimdi Sevda çöllerinde susuzum şimdi x 2

Kadere, tarihe dargınım şimdi
    Gençliğimi verin almayın yıllar
    Beni yerden yere vurmayın yıllar
    x 2

Evvelce ümitler bana gülerdi
    Başımda sevdanın yelleri eserdi
    x 2

Dost bildiğim herkes beni severdi
    Gençliğimi verin almayın yıllar
    x 2

Durun ümitlerim etmeyin durun
    Evvelce mutluydum maziye sorun
    Günahım ne ise zincire vurun
    x 2

Ferdi tayfur- vurmayın yıllar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ferdi tayfur

ferdi tayfur

1945 yilinda Adana Hurriyet Mahallesi'nde dunyaya geldi. Unlu tiyatro ve dublaj sanatcisi Ferdi Tayfur hayrani olan baba Cumali en kucuk ogluna Ferdi Tayfur adini koyar. En buyuk istegi Ferdi'nin iyi bir tahsil gormesidir. Ancak, babasinin oldurulmesi, Ferdi'nin okul hayatinin baslamamasina neden olur. 10 yasina basan Ferdi, ciftlikte calisarak ailesinin gecimine katkida bulunur. Genc Ferdi...
  2. Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur

Ferdi Tayfur 1945 yilinda Adana Hurriyet Mahallesi'nde dunyaya geldi. Unlu tiyatro ve dublaj sanatcisi Ferdi Tayfur hayrani olan baba Cumali en kucuk ogluna Ferdi Tayfur adini koyar. En buyuk istegi Ferdi'nin iyi bir tahsil gormesidir. Ancak, babasinin oldurulmesi, Ferdi'nin okul hayatinin baslamamasina neden olur. 10 yasina basan Ferdi, ciftlikte calisarak ailesinin gecimine katkida...
  3. Ferdi tayfur- yıllar

Ferdi tayfur- yıllar

Neden bana bahtım gülmüyor artık Sevdiğim yanımda olmuyor artık Yüreğim derinden sızlıyor artık Gençliğimi verin almayın yıllar Beni yerden yere vurmayın yıllar Evvelce ümitler bana gülerdi Başımda sevdanın yeli eserdi Dost bildiğim herkes beni severdi Gençliğimi verin almayın yıllar Beni yerden yere vurmayin yıllar Durun ümitlerim etmeyin durun Evvelce mutluydum maziye sorun...
  4. Ferdi Tayfur - Geçen Yıl

Ferdi Tayfur - Geçen Yıl

Neyleyim sen yoksan eğer Dünyanın servetini Neyleyim sen yoksan eğer Ahiretin cennetini Neyleyim sen yoksan eğer Sahilleri kırları Neyleyim sen yoksan eğer Yazı kışı baharı Nede haklıymış meğer Aşk uğruna yananlar Sende beni yakıp gittin Geçen yıl bu zamanlar Elimde yok adresin Simdi bilmem nerdesin Aşkımın ödülümüydü Habersizce gidişin Sana öyle hasretim Bu temmuz akşamında...
  5. Ferdi Tayfur- Almayın yıllar

Ferdi Tayfur- Almayın yıllar

Evvelce ümitler Bana gülerdi Başımda sevdanın Yeli eserdi Dost bildiğim herkes Beni severdi Gençliğimi verin Almayın yıllar Beni yerden yere Vurmayın yıllar Kadere talihe Dargınım şimdi Gençliğimi verin Almayın yıllar Beni yerden yere Vurmayın yıllar

Sayfayı Paylaş