gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi tayfur- ya benimsin ya toprağın

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

seni benden alamazlar ya benimsin ya topragin askimizi yikamazlar
    ya benimsin ya topragin

ellerini ver elime
    kilitleri vur gonlume
    bir baskasi ne kelime
    ya benimsin ya topragin

seviyorsun seviyorum
    bekliyorsun bekliyorum
    bunu yemin biliyorum
    ya benimsin ya topragin

sevgi dolu gonlumuz var
    baharimiz yazimiz var
    tanri sahit sozumuz var
    ya benimsin ya topragin

Ferdi tayfur- ya benimsin ya toprağın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi Tayfur -  ben sadece

Ferdi Tayfur - ben sadece

ferdi tayfur kapıyı açan sen bir sehrin sokaklarinda yuruyorum bir kapinin onunde duruyorum zile basiyorum kapiyi acan sen karsinda duran ben yillardan sonra sasirmiyorsun guluyorsun ben sadece seni gormeye geldim ben sadece hatirini sormaya geldim bendeki hatiralari vermeye geldim cek alayli bakisini gozlerimden cek sihirli bakisini uzerimden beni bilirsin cok duyguluyumdur...
  2. Ferdi Tayfur -  ben olaydım

Ferdi Tayfur - ben olaydım

saçlarını ören bir ben olaydım siyah gözlerinde sürmen olaydım sağ yanak altının sol köşesinde senden ayrılmayan bir ben olaydım koşan bir ceylansın sevda dağında tutulan av benim gizli ağında yaralı kuş gibi sinem bağında derdini söyleyen bir olaydım askin yollarinda biricik ugrak sevgi diyarinda ilk ve son durak ayagin altina serilen toprak cigneyip gectigin bir ben olaydim
  3. Ferdi Tayfur -  ben biterim

Ferdi Tayfur - ben biterim

Alışsamda dünyanın her kahrına Katlanamam hasretinin narına Ne olursun acı ekme bağrıma Sen gidersen ben biterim sevgilim Bir demet anıyı verip elime Hüzünlü şarkılar salma dilime O nasıl söz gitmekte ne kelime Sen gidersen ben biterim sevgilim Kuşku duymaz iken bir an sevgimden Nasıl çıkarayım içimden Yaralama bu kalbimi derinden Sen gidersen ben biterim sevgilim Bir demet anıyı verip...
  4. Ferdi Tayfur -  ben anadan doğma

Ferdi Tayfur - ben anadan doğma

oyle uzak uzak bakma gozlerime ne olur o kuskun bakislarini saplama yuregime bir sen kaldin duslerimin zirvesinde bir sen kaldin umutlarimin otesinde bir sen,bir sen..... ben anadan dogma yarali yorgun ben anadan dogma yurekten vurgun ben anadan dogma sana sevdali seninle basladi hayat hikayem seninle son bulmali sen de cekip gitme cikma hayatimdan ne olur hasret yanginlariyla...
  5. Ben sana yandım bir...

Ben sana yandım bir...

ben sana yandım bir... Ben sana yandım bir. Gece düşünce göğsüme tüm ihtişamıyla, uçurumlardan fırlattım o hüzün dolu bakışları… Rüyalarımın adıydın! Sonraları ırmak dolusu ayrılık aldı götürdü senli yarınlarımı… (şimdilerde bir toprak kokusu ile yaşıyorum seni…) Neden sen yoksun sevgilim! Takvimler yollarında eskiyor… Bir sen düşmüyorsun hayallerime/ dağılıyorum sensizlikte… Düşünsene...

Sayfayı Paylaş