gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi tayfur- yüreğimde yara var

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Şu genç ömrümün taze çağında Seni nerden gördüm görmez olsaydım Dikenle örülü gönül bağımdan
    Sana güller verdim vermez olsaydım
    Dün neler söylerdin bak bugün caydın
    Böyle mi yapardın sevmiş olsaydın
    Ben sana tapardım benim olsaydın
    Seni nerden gördüm görmez olsaydım
    Yüreğimde yara var durmadan kanar
    İnsan olan insana böyle mi yapar
    Yüreğimde yara var durmadan kanar
    İnsan olan sevdiğine böyle mi yapar
    Dünyaya geleli bir gün gülmedim
    Senden bıkıp başkasına gönül vermedim
    Şimdi ben aşkınla bir serseriyim
    Seni nerden gördüm görmez olsaydım

Ferdi tayfur- yüreğimde yara var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi Tayfur - içimde bir his var

Ferdi Tayfur - içimde bir his var

dönüpte sen beni buralarda icimde bir his var terkedeceksin icimde bir his var donmeyeceksin donupte sen beni buralarda bulmayacaksin gelipte sen benim kirik gonlumu almayacaksin ben de bir insanim senin gibi yasayacagim ayrilik olum olsa, hasretin zulum olsa alisacagim donupte sen beni buralarda arayacaksin gelipte sen beni biraktigin gibi bulmayacaksin bir gun pis man olup...
  2. Ferdi Tayfur -  bu gece düğün var

Ferdi Tayfur - bu gece düğün var

bu gece dugun var karsi ki evde sevdigin yok artik penceresinde o simdi ellere gelin mi gidecek bilmem baskasini nasil sevecek beyaz gelinligi kara bence ellerde olmasi bana iskence kahreder yanarim boyle her gece bilmem baskasini nasil sevecek tertemiz gunahsiz sevginiz vardi gozleriniz sevgi dolu bakardi simdi bana yalniz hayali kaldi bilmem baskasini nasil sevecek
  3. Ferdi Tayfur -  bu aşkı yarına götüremedik

Ferdi Tayfur - bu aşkı yarına götüremedik

Her şeyi bitirdik Her şeyi bitirdik bir yalan gibi Bu aşkı yarına götüremedik ne günler yaşadık bir roman gibi Ne yazık sonunu getiremedik Önce evet dedik bu hayır neden Biz aşkla başladık bu gurur neden Ümitler sendendir arzular benden Ne yazik sonunu getiremedik Şimdi sen yolcusun meçhul yollara Şimdi ben yolcuyum başka kollara Ne desek boş artık geçen yıllara Ne yazık sonunu...
  4. Ferdi Tayfur -  beni ağlatmaya ne hakkın var

Ferdi Tayfur - beni ağlatmaya ne hakkın var

Kalmasın gönlümde ondan bir eser Izdıraptan başka ne verdi bana Bütün duygularım isterse bitsin Çekilsin dünyamdan çekilsin gitsin Beni ağlatmaya kimin hakkı var Beni sızlatmaya kimin hakkı var Yaşantım sanki ecel yanımda o varken Çekilsin dünyamdan çekilsin gitsin Acılar bitmez dertler tükenmez o varken O varken, o varken, o varken Beni ağlatmaya kimin hakkı var Beni sızlatmaya...
  5. Ferdi Tayfur- Ağla yüreğim

Ferdi Tayfur- Ağla yüreğim

ağla olmaz teselli senden başkasi beni anlayamaz biraktiğin boşluğu dolduramaz böyle bir hasrete can dayanmaz ağla yuregim agla ağla yuregim askimiza sevdamiza gunler aylara aylar yillara dondu gelmiyorsun ne haldeyim nasilim sormuyorsun sevdaliyim sana biliyorsun bilmem su an beni hissediyor duyabiliyor musun eger benim de hissetmedigimi sevmedigimi dusunuyorsan inan ki...

Sayfayı Paylaş