gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ferdi tayfur_ öyle şirinsin

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Öyle sirinsin öyle güzelsin x2 Neden beni üzersin Korkma gönül oyunundan
    Bir gün sende seversin

Baharda açan çiçek gibisin
    Sen benim melegimsin
    Sitemde etsen küsüpde gitsen
    En sonunda benimsin

Öyle sirinsin öyle güzelsin x2
    Neden beni üzersin
    Korkma gönül oyunundan
    Bir gün sende seversin

Aski tanirsin girsen kalbime
    Inan benim sevgime
    Günah degil mi yazik degil mi
    Ayri geçen günlere

Ferdi tayfur_ öyle şirinsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şirince

şirince

Çevresi ormanlarla kaplı, çanak biçiminde bir vadinin güney ve doğu yamaçlarına kurulmuş olan Şirince köyü, İzmir'in Selçuk ilçesine 8 km. uzaklıktadır. Denizden yüksekliği yaklaşık 650 m. dir.Şirince köyünde doğa adeta üretme çabasındadır. Önünde denize kadar uzanan Efes ovası, zeytinlikler, üzüm bağları, meyve bahçeleri, sebze tarlalarıyla sanki cennetten bir görünüm sunmaktadır.Beyaza...
  2. ferdi tayfur_ zamanımıydı?

ferdi tayfur_ zamanımıydı?

senin varligina alismis iken sonsuz mutluluga kavusmus iken butun dertlerimi unutmus iken birakip gitmenin zamaniydi mutluluk resmimiz soldu elimde adin hickiriga dondu dilimde beni terk etmenin beni terk etmenin zamanimiydi don desem sana donmeyeceksin sev desem yeniden sevmeyeceksin ne hallere dustum bilmeyeceksin birakip gitmenin zamanimiydi mutluluk resmimiz soldu elimde...
  3. Ferdi tayfur_ sevgililer çiçek gibi soldurmayın

Ferdi tayfur_ sevgililer çiçek gibi soldurmayın

sevgililer çiçek gibi sevgililer çicek gibidir sevgiler cicek gibi soldurmayalim umudu bosluklara savurmayalim hayat kisa dunyanin cilesi bitmez yillari acilarla doldurmayalim yolumu bekle dedin, beklemedim mi yoklugu hasretine eklemedim mi ben seni oyle sevdim, oyle sevdim ki sen benim bu sevgimi bilemedin mi donerim deyipte gittigin yerden bir haberin bile gelmedi neden sevincim,...
  4. Öyle.....

Öyle.....

gecenin bir yarisi bir kitabin orta yerinden baslamakgibiydi seninle birlikte olabilmek... Basini anlamadan sona yaklasmak, sonunu okuyamadan uyuyakalmak, ...Ve uyandiginda kaldigin sayfayi karistirmak.. Iste böyle biseydi seni yasamak, Yarim yamalak... Bende susuyorum sevgimi saklayip icimde... Duyuyorsun degilmi suskunlugum nasilda haykiriyor... Susarak sevgisini ilan eden cok var...
  5. şirin bebeklere şirin nevesimelr

şirin bebeklere şirin nevesimelr

Bebek nevresim takımları Bebek yatağı için baskılı nevresim Bebek haberi aldığımızda çok büyük bir heyecan duyarız. Aynı heyecanı bebek odası dekorasyonu yaparkende yaşarız. Hele bebeğimi kucağımıza aldığımızda yaşadığımız heyecan bambaşkadır. Bebek nevresim modellerini gördüğümde o duyguları yaşadım sanki.

Sayfayı Paylaş