gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

ferdi tayfur_ zamanımıydı?

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

senin varligina alismis iken sonsuz mutluluga kavusmus iken butun dertlerimi unutmus iken
    birakip gitmenin zamaniydi

mutluluk resmimiz soldu elimde
    adin hickiriga dondu dilimde
    beni terk etmenin
    beni terk etmenin zamanimiydi

don desem sana donmeyeceksin
    sev desem yeniden sevmeyeceksin
    ne hallere dustum bilmeyeceksin
    birakip gitmenin zamanimiydi

mutluluk resmimiz soldu elimde
    adin hickiriga dondu dilimde
    beni terk etmenin
    beni terk etmenin zamanimiydi

ferdi tayfur_ zamanımıydı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir zamanlar

Bir zamanlar

Bir zamanlar uzaklarda bir ülkede çok yakışıklı bir prens yaşarmış.... Ancak prens daha küçükken ülkedeki kötü kalpli cadının lanetine uğramış, ve üzerindeki bu lanet yüzünden her yıl sadece 1 kelime konuşabiliyormuş.... Mesela prens 2 kelime söyleyeceği zaman bir yıl boyunca susuyor böylece ertesi yıl da 2 kelime söyleme hakkı oluyormuş... Bir gün bu yakışıklı ama talihsiz prens dere...
  2. Ferdi tayfur_ sevgililer çiçek gibi soldurmayın

Ferdi tayfur_ sevgililer çiçek gibi soldurmayın

sevgililer çiçek gibi sevgililer çicek gibidir sevgiler cicek gibi soldurmayalim umudu bosluklara savurmayalim hayat kisa dunyanin cilesi bitmez yillari acilarla doldurmayalim yolumu bekle dedin, beklemedim mi yoklugu hasretine eklemedim mi ben seni oyle sevdim, oyle sevdim ki sen benim bu sevgimi bilemedin mi donerim deyipte gittigin yerden bir haberin bile gelmedi neden sevincim,...
  3. Ferdi tayfur_ öyle şirinsin

Ferdi tayfur_ öyle şirinsin

Öyle sirinsin öyle güzelsin x2 Neden beni üzersin Korkma gönül oyunundan Bir gün sende seversin Baharda açan çiçek gibisin Sen benim melegimsin Sitemde etsen küsüpde gitsen En sonunda benimsin Öyle sirinsin öyle güzelsin x2 Neden beni üzersin Korkma gönül oyunundan Bir gün sende seversin Aski tanirsin girsen kalbime Inan benim sevgime Günah degil mi yazik degil mi Ayri...
  4. zamanlar

zamanlar

melekler mekani Personalpronomen (persönliches Fürwort) Die Deklination der Personalpronomen N(wer-was) Ich Du Er Es Sie Wir Ihr sie Sie A(wen-was) Mich Mich Ihn Es sie Uns Euch Ihnen Ihnen D(wem) Mir Dir Ihm Ihm ihn Uns Euch Ihnen Ihnen G(sessen) Meiner deiner seiner Seiner Ihrer unser euer ihrer ihrer Reflexivpronomen (rückbezügliches Fürwort) Typisch für ein Reflexivpronomen ist, dass...
  5. Bizim zamanımızda:)

Bizim zamanımızda:)

herkes bunu ömründe bi kere olsun söyler dimi:))

Sayfayı Paylaş