gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Ferhat Çok sevdim ikimizi adlı klibini çekti

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

SON ALBÜMÜNÜN 4. KLİBİNİ ÇEKTİ [​IMG] FERHAT GÖÇER SATIŞ REKORLARI KIRAN ''ÇOK SEVDİM İKİMİZİ''ADLI ALBÜMÜNÜN 4. KLİP PARÇASINI ÇEKTİ.

Ferhat Göçer 'Çok Sevdim İkimizi' isimli albümünün 4. video klibi 'Sen Söyle Hayat' isimli şarkısına klip çekti. Şarkının bestesi Bülent Özdemir' e, sözleri ise Aslı Zen Yentur' a ait. Murat Küçük yönetmenliğinde 16.mm film olarak çekilen klip müzik kanallarında gösterime girdi.

Ferhat Çok sevdim ikimizi adlı klibini çekti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferhat Göçer 2008 Çok Sevdim İkimizi

Ferhat Göçer 2008 Çok Sevdim İkimizi

Ferhat Göçerin Çok Sevdim İkimizi adlı 12 parçadan oluşan yeni albümü 9 Mayıs’da tüm müzik marketlerde yerini alacaktır. Albüm çıktığında buradan albümde bulunan parçalarını dinleyebilirsiniz Albüm içeriği 1.Yol Bitti Çoktan 2.Bizim Şarkımız 3.Biri Bana Gelsin 4.Aklım Sende Kalır 5.Bir Dua Gibi 6.Gül Ki 7.Sen Söyle Hayat 8.Kabul 9.Son Aşkım 10.Takvim 11.Doyamadım Sana ( Emel Sayın’la Düet )...
  2. Ebru Gündeş Kızıl Mavi adlı şarkısına klip çekti

Ebru Gündeş Kızıl Mavi adlı şarkısına klip çekti

ebru gündeş ve eşi ebru gündeşin evi İlk klibini "Kızıl Mavi" şarkısına çeken Ebru Gündeş'e yönetmen olarak Rafet El Roman eşlik etti. "Evet" isimli albümünün ilk klibini "Kızıl Mavi" şarkısına çeken Ebru Gündeş'e yönetmen olarak Rafet El Roman eşlik etti. Gündeş klipte eşini kaybetmiş bir ev kadınını canlandırdı.Gündeş, Alman bir erkek mankenin de...
  3. Ferhat Göçer - Götür Beni Gittiğin Yere & Çok Sevdim İkimizi ( 2 CD ) (2009)

Ferhat Göçer - Götür Beni Gittiğin Yere & Çok Sevdim İkimizi ( 2 CD ) (2009)

ferhat göçer benide götür gittiğin yere ferhat göçer gittiğin yere benide götür gideceğin gittigin Büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Nefes filminin müziği Nefes'i yeniden yorumlayan Ferhat Göçer'in yeni albümü :tik: CD 1 Götür Beni Gittiğin Yere CD 2 Yol Bitti Çoktan Söz & Müzik: Sezen Aksu Bizim Şarkımız Söz & Müzik: Tugay (Boys Anılar) Biri Bana Gelsin Söz:...
  4. Yelda Halka adlı remiks şarkısına klip çekti

Yelda Halka adlı remiks şarkısına klip çekti

yelda halka şarkısı klibi yeni klibi halka remiks şarkısı haberleri burada arkadaşlar. Şarkısı Yelda "Halka" şarkısının remiks versiyonuna yeni klip çekmiş Melek'lerim. Yelda yeni klibi için kaykay nasıl kullanılır diye kaykay kullanma eğitimi aldı ve kaykay sürme konusunda da yeni klibi için bilgi edindi. Merakla bekliyoruz Yelda Halka klibi izlemek için :D
  5. Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan klibi

Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan klibi

ferhat göçer unutmuş çoktan klibi ferhat göçer seni sevmeye aşığım albümü ferhat göçer yeni albüm şarkıları ferhat göçer yeni klibi ve dahası burada arkadaşlar. Dünyaya Bir Daha Gelsem Sevgilim Arar Bulurum Yine Seni Severim diyerek Cennet şarkısı ile yüreğimize işleyen, duygusal şarkıların kralı Ferhat Göçer yeni albümü ile yine sevenlerinin kalbini yine fethetti Melek'lerim. Ferhat Göçer...

Sayfayı Paylaş