gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ferhat Göçer’in, Iki Büyük Aşkı!...

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ferhat Göçer'in aşkları! Ferhat Göçer'in elinde bugüne kadar gördüğüm en büyük cep telefonlarından biri vardı...

İlk bakışta el bilgisayarı zannettim.

Sürekli birileri arıyordu.

Sessize almıştı. Ekranına leblebi gibi arayan numaralar düşüyordu.

Nedenini sordum.

“Yahu Ferhat, nedir bu manzara” diye...

“Abi tam 12 yıldır aynı numarayı kullanıyorum” karşılığını verdi.

Ee ne vardı bunda?

Ben de sekiz dokuz yıldır aynı numarayı kullanıyordum ama bu kadar aranmıyordum.

Hiç değiştirmemiş numarasını...

Ve kulaktan kulağa yayılmış.

Fan kulübünde bile yayınlanmış numarası...

Binlerce fanında varmış.

Gece gündüz, yürürken, uyurken arıyorlarmış.

Nasıl baş ettiğini sordum.

“Sessize aldım. Sadece 532li eski numaralara bakıyorum. Diğerlerinde de numarayı tanıyorsam açıyorum. Aksi halde cevap vermiyorum” dedi.

Tüm şöhretler iki üç ayda bir telefon değiştirir.

Çünkü kısa zamanda deşifre olur numaraları...

Ferhat'a “Değiştir kardeşim sende” çağrısı yaptım.

“Abi bu numara ilk göz ağrım, değiştiremem, seviyorum onu” dedi...

Aşk şarkılarının adamı Ferhat Göçer meğer cep telefonu numarasına aşıkmış...

O aynı zamanda bir doktor...

Haydarpaşa Numune Hastanesi'nde cerrah.

Trafik kazalarından tutun da, ne kadar kanlı acil müdahale varsa ona geliyor...

Bir adam şöhret basamaklarını çıktı mı, eski işini unutur...

Hele bir de devlet memuru ise hemen basar istifayı...

Ferhat memurluğu da seviyormuş...

“Bırakmam doktorluğu.. Neredeyse yirmi yılımı verdim” diyor...

Hipokrat yemini etmiş...

Haydarpaşa'da nöbete gidiyor...

Hastane koridorlarında yıllardır görev yaptığı arkadaşlarını çok seviyormuş...

Şöhretli olmasına rağmen hiç değişmemiş arkadaşlarına karşı tavırları...

Bunu kibir yapmamış...

Hastaları da çok memnunmuş...

Hatta bir gün apandisiti patlamış bir kızı getirmişler sedyeyle...

Kız acılar içinde kıvranıyormuş...

Ambulanstan sedyeyle indirildiğinde anası ağlıyor, babası panik ve ızdırap içinde koşturuyormuş...

Hastaneye gelene kadar acılarla kıvranan apandisiti patlamış kız ise...

Tam kapıda gülümsüyormuş...

Çünkü kendisini karşılayan doktor Ferhat Göçer olunca...

Üstelik iki gün önce de konser verdiği mekanda onu izleyince...

Hayranı olduğu bir numaralı şarkıcıyı ameliyat öncesi yanında görünce...

Apandisiti patlamış acılar içindeki kız gülümsemesinde ne yapsınmış...

“Hastalara moral de oluyorum” dedi Ferhat..

“Devlet memuruyum, seviyorum abi” diye de ekledi...

Aşk şarkılarının adamı memurluğa da aşıkmış...

“Vallahi bravo” dedim...

Öyle ünlüler var ki aramızda, bırakın eski mesleklerini yapmayı, açıklamayı bile zulüm görürler kendilerine...

Ferhat'ı tüm doktorlar bana göre alkışlamalı...

Sağlık Bakanlığı da omzunda taşımalı...

Adam bulamazlarsa eğer...

Bana söylesinler...

Ben taşırım...

Bekir Hazar "YENİ ŞAFAK"

Ferhat Göçer’in, Iki Büyük Aşkı!... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ferhat göçer_ yangınım büyük

ferhat göçer_ yangınım büyük

Kimlerin gözü kaldı Kimlerin ahı tuttu Bir ben mi böyle sevdim O da beni mi buldu Aşk hem dosttur hem düşman Kalbi baştan çıkarır Hayata bağlar önce Sonra ipleri koparır -NAKARAT- Ah yangınım buyük Ah yangınım büyük Söndürün kabimi Bu bana fazla yük x2 Kimlerin gözü kaldı Kimlerin ahı tuttu Bir ben mi böyle sevdim O da beni mi buldu Aşk hem dosttur hem düşman Hem gerçek hem yalandır Aşkı...
  2. Iki simge

Iki simge

İKİ SİMGE Yaşlı kızıldereli reisi kulübesinin önünde torunuyla oturmuş, az ötede birbiriyle boğuşup duran iki kurt köpeğini izliyorlardı. Köpeklerden biri beyaz, biri siyahtı ve oniki yaşındaki çocuk kendini bildi bileli o köpekler dedesinin kulübesi önünde boğuşup duruyorlardı. Dedesinin sürekli göz önünde tuttuğu, yanından ayırmadığı iki iri kurt köpeğiydi bunlar. Çocuk, kulübeyi korumak...
  3. Küçük Kızın Büyük Aşkı

Küçük Kızın Büyük Aşkı

Gec kaldimgec.Anne beni niye uyandirmadinnnnnnn"yataktan bir hamleyle kalkti.Dershane saati gelmistinerdeyse.melek 16 yasinda lise son ögrencisiydi.Yasina göre olgun alimli bir genckiz olup cikmisti.Ama diger kizlar gibi odasini sanatci posterleri suslemiyordu.O hep baskalarindan duydugu aski henuz tadamamisti.arkadaslari daha lise birde erkeklerle dolasmaya baslamislardi.Oysa hep uzak...
  4. Özgü Namal'ın Büyük Aşkı!

Özgü Namal'ın Büyük Aşkı!

özgü namal, aşkı, sevgilisi, başar savur, birlikteler, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Hanımın Çiftliği dizisinin bitmesinin ardından dinlenmeye çekilen dizinin başrol oyuncusu Özgü Namal, büyük aşkı Başar Savur'la birlikte Kanyon'da görünülenmiş. Çift geçen sene Temmuz ayında ortak arkadaşları vasıtasıyla tanışmışlar ve çok mutlu görünüyorlarmış. Öyle ki...
  5. Mimar Sinan Büyük aşkı kim ?

Mimar Sinan Büyük aşkı kim ?

Mimar Sinan'ın Büyük Aşkı Mimar Sinan'ın büyük aşkı Mihrimah Sultandır. Mimar Sinan’ın en büyük aşkı Kanuni Sultan Süleyman ile Hürrem Sultan’ın biricik kızları Güneş ile Ay kadar parlak Mihrimah’tır. Ancak Kanuni gözünden bile sakındığı bu biricik kızını, ne kadar severse sevsin 50 yaşında yaşlı ve evli bir adam olan Sinan yerine, Diyarbakır valisi Rüstem Paşa ile evlendirmiştir....

Sayfayı Paylaş