gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ferhat göçer-aşkların en güzeli

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Unut dediğin kolay değil sorma Sanırım aldandım yıllar sonra
    Yalan ölürüm inanmam buna
    Bulurum dedin benden sonra
    Kaç yıl gerek bana dönmen için?
    Kavruldu kalmadı yandı içim İnan bana canım sen de özleyeceksin!
    Hoşçakal aşkların en güzeli
    Kavuşur elim sana günün birinde
    Sarılıverir beline dokunur tenim sana yeniden Hangi gün taşınır dönerim
    Bilinmez boş kalacak yüreğim
    Söz verdim sana ölene kadar AYRILMAM!

ferhat göçer-aşkların en güzeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferhat Göçer

Ferhat Göçer

ferhat göçer melek İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Ve Devlet Konservatuarı Şan Bölümü mezunu Ferhat Göçer 2 yıl sözleşmeli olarak çalıştığı Devlet Opera ve Balesi`nden Şanlıurfa`ya doktor olarak tayini çıkmasıyla mecburi hizmet nedeniyle ayrılır. İstanbul`a döndüğünde Haydarpaşa Numune Hastanesi`nde Genel Cerrah olarak göreve başlayıp kendine müzikte yeni bir hedef belirlemiştir.Türk...
  2. ferhat göçer_ aşkların en güzeli

ferhat göçer_ aşkların en güzeli

Unut dediğin kolay değil sorma Sanırım aldandım yıllar sonra Yalan ölürüm inanmam buna Bulurum dedin benden sonra Kaç yıl gerek bana dönmen için? Kavruldu kalmadı yandı içim İnan bana canım sen de özleyeceksin! Hoşçakal aşkların en güzeli Kavuşur elim sana günün birinde Sarılıverir beline dokunur tenim sana yeniden Hangi gün taşınır dönerim Bilinmez boş kalacak yüreğim Söz verdim sana ölene...
  3. Ferhat Göçer evleniyormu

Ferhat Göçer evleniyormu

Bize de sadece mutluluklar dilemek düşüyor... Şarkıcı Ferhat Göçer, bir süredir birlikte olduğu Ömür Gedik'le evlenmeyi planlıyor. 'Laf Aramızda' programına konuk olan Ferhat Göçer, Ömür Gedik ile televizyon programına konuk olduğunda tanıştıklarını anlatarak bir süre arkadaşlıklarının devam ettiğini ve daha sonra da sevgiye dönüştüğünü söyledi. Bir soru üzerine sevgilisi Ömür...
  4. Ferhat Göçer - Biz Aşkımıza Bakalım 2010

Ferhat Göçer - Biz Aşkımıza Bakalım 2010

ferhat göçer melek Ferhat Göçer hayranlarına müjde sanatçının yepyeni albümü piyasaya çıktı henüz çiçeği burnunda olan albümle ilgili bilgileri ve sanatçının albüme yer verdiği parçalar hakkındaki bilgileri veriyorum =) Albüm İçeriği Ah Yıllar Söz & Müzik: Sezen Aksu Bunları Boşver Söz: Sinan Akçıl Müzik: Marwan Khoury Üzüm Söz: Zeki Güner Müzik: Zeki Güner- Sonay Yağız Vefası Eksik...
  5. Ferhat Göçer "Kalbe Kiralık Aşklar" Albüm Tanıtımı Ekim 2013

Ferhat Göçer "Kalbe Kiralık Aşklar" Albüm Tanıtımı Ekim 2013

ferhat göçer yeni albüm 2013, ferhat göçer kalbe kiralık aşklar, ferhat göçer haberleri Sevgili melekler, başarılı sanatçı Ferhat Göçer'in yeni albümü "Kalbe Kiralık Aşklar" 7 Ekim'de müzik marketlerdeki yerini alacak. Sanatçının 6.albümü olan "Kalbe Kiralık Aşklar", melankolik ve hüzünlü parçalardan oluşuyor. On bir şarkının yer aldığı "Kalbe Kiralık...

Sayfayı Paylaş