gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ferhat göçer ayrılsak ölürüz biz şarkı sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Fertah göçerin yeni çıkardığı albümünden ayrılsak ölürüz biz isimli şarkı sözü arıyorum. Lütfen yardımcı olun. Teşekkürler ferhatım yine bomba yapmışsın yhaa seni seviyorum ferhaaaaaaaaaaat :) Tuqche

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

ferhat göçer ayrılsak ölürüz biz şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferhat Göçer Bunları Boşver Şarkı Sözleri

Ferhat Göçer Bunları Boşver Şarkı Sözleri

Ferhat Göçer, bunları boşver, şarkı sözleri, resmi, şarkıları, aradığınız herşey burda meleklerim... Bir Ferhat Göçer klasiği daha iyi ki şarkıcılık yapıyor çünkü bu işi hakkıyla yapıyor muhteşem bir sesi ve yorumu var.insanın ta kalbine işliyor sesi işte sizler için "Bunları Boşver"meleklerime gelsin. BUNLARI BOŞVER Çıktım geldim de ne dersen Tek görüşte affedersen Şayet...
  2. ferhat göçer getir bana dertlerini şarkı sözü

ferhat göçer getir bana dertlerini şarkı sözü

Ferhat göçerin yeni albümünden getir bana dertlerini şarkı sözü arıyorum yardımcı olur musunuz ?
  3. Ferhat Göçer'den Ayrılsak Ölürüz Biz Şarkısının Sözleri

Ferhat Göçer'den Ayrılsak Ölürüz Biz Şarkısının Sözleri

ferhat göçer ayrılsak ölürüz biz şarkısı sözleri nedir nasıldır ile ilgili bilgiler burada melekler Özellikle düğünlerin vazgeçilmez giriş müziklerine imza atmış olan Ferhat Göçer'in Ayrılsak Ölürüz Biz adlı parçasının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) Yok Dokunduğun Her Yeri Acıyor Şimdi Gidemezsin Ki, Gidemezsin Ki Biliyorum Deli Gibi Sevdin Ayrılalım Artık...
  4. Ferhat Göçer Seni Sevmeye Aşığım Şarkı Sözü istiyorum

Ferhat Göçer Seni Sevmeye Aşığım Şarkı Sözü istiyorum

Selam arkadaşlar romantik şarkıların kralı ve benim sesini ve yorumunu oldukça çok beğendiğim Ferhat Göçerin Seni Sevmeye Aşığım Şarkısının Sözlerini sizlerden rica ediyorum.
  5. Ferhat Göçer Mehtabın Rengi Şarkı Sözü istiyorum sizden

Ferhat Göçer Mehtabın Rengi Şarkı Sözü istiyorum sizden

Selam arkadaşlar ben sizden Ferhat Göçer Mehtabın Rengi Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum şimdiden Ferhat Göçer Mehtabın Rengi Şarkı Sözleri için çok tşk ediyorum.

Sayfayı Paylaş