gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Ferhat Göçer - Biz Aşkımıza Bakalım 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ferhat göçer melek Ferhat Göçer hayranlarına müjde sanatçının yepyeni albümü piyasaya çıktı henüz çiçeği burnunda olan albümle ilgili bilgileri ve sanatçının albüme yer verdiği parçalar hakkındaki bilgileri veriyorum =)
    [​IMG][​IMG]
    Albüm İçeriği
    Ah Yıllar
    Söz & Müzik: Sezen Aksu
    Bunları Boşver
    Söz: Sinan Akçıl Müzik: Marwan Khoury
    Üzüm
    Söz: Zeki Güner Müzik: Zeki Güner- Sonay Yağız
    Vefası Eksik Yarim
    Söz & Müzik: Sinan Akçıl
    Yanındayım
    Söz & Müzik: Ersel Serdarlı
    Kızım
    Söz & Müzik: Sinan Akçıl
    Biz Bu Değiliz
    Söz: Zeki Güner Müzik: Ferhat Göçer
    Zifiri
    Söz & Müzik: Rüzgar Pehlivan
    Kalp Kırılsa Da Sever
    Söz & Müzik: Ravi İncigöz
    Bırak Konuşsunlar
    Söz & Müzik: Nazan Öncel
    Senede Bir Gün
    Söz: Sadık Şendil Müzik: Şekip Ayhan Özışık

Ben şu an albümü dinlemeye başladım bile hadi bakalım sizede iyi dinlemeler şimdiden=)

Ferhat Göçer - Biz Aşkımıza Bakalım 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferhat Göçer

Ferhat Göçer

ferhat göçer melek İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Ve Devlet Konservatuarı Şan Bölümü mezunu Ferhat Göçer 2 yıl sözleşmeli olarak çalıştığı Devlet Opera ve Balesi`nden Şanlıurfa`ya doktor olarak tayini çıkmasıyla mecburi hizmet nedeniyle ayrılır. İstanbul`a döndüğünde Haydarpaşa Numune Hastanesi`nde Genel Cerrah olarak göreve başlayıp kendine müzikte yeni bir hedef belirlemiştir.Türk...
  2. ferhat göçer-aşkların en güzeli

ferhat göçer-aşkların en güzeli

Unut dediğin kolay değil sorma Sanırım aldandım yıllar sonra Yalan ölürüm inanmam buna Bulurum dedin benden sonra Kaç yıl gerek bana dönmen için? Kavruldu kalmadı yandı içim İnan bana canım sen de özleyeceksin! Hoşçakal aşkların en güzeli Kavuşur elim sana günün birinde Sarılıverir beline dokunur tenim sana yeniden Hangi gün taşınır dönerim Bilinmez boş kalacak yüreğim Söz verdim...
  3. Ferhat Göçer Konser Tarihleri

Ferhat Göçer Konser Tarihleri

ferhat göçer konserleri 2009 ferhat göçer konser tarihleri konserleri konser 2009 göcer 2011 almanya Çoğunlukla duygusal şarkılarıyla dinleyicilerin gönlünü fetheden Ferhat Göçer' de konserlerine başlıyor Ferhat Göçer Mersin de (Mersin Üniversitesi Fest09) Sanatçı: Ferhat Göçer Yer : Amfi Tiyatro - Mersin Üniversitesi Kampusu Tarih: 30 Nisan 2009 Persembe 20:00 Fiyat : Ücretsiz...
  4. Ferhat Göçer evleniyormu

Ferhat Göçer evleniyormu

Bize de sadece mutluluklar dilemek düşüyor... Şarkıcı Ferhat Göçer, bir süredir birlikte olduğu Ömür Gedik'le evlenmeyi planlıyor. 'Laf Aramızda' programına konuk olan Ferhat Göçer, Ömür Gedik ile televizyon programına konuk olduğunda tanıştıklarını anlatarak bir süre arkadaşlıklarının devam ettiğini ve daha sonra da sevgiye dönüştüğünü söyledi. Bir soru üzerine sevgilisi Ömür...
  5. Ferhat Göçer "Kalbe Kiralık Aşklar" Albüm Tanıtımı Ekim 2013

Ferhat Göçer "Kalbe Kiralık Aşklar" Albüm Tanıtımı Ekim 2013

ferhat göçer yeni albüm 2013, ferhat göçer kalbe kiralık aşklar, ferhat göçer haberleri Sevgili melekler, başarılı sanatçı Ferhat Göçer'in yeni albümü "Kalbe Kiralık Aşklar" 7 Ekim'de müzik marketlerdeki yerini alacak. Sanatçının 6.albümü olan "Kalbe Kiralık Aşklar", melankolik ve hüzünlü parçalardan oluşuyor. On bir şarkının yer aldığı "Kalbe Kiralık...

Sayfayı Paylaş