gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Ferhat göçer gitti, sibel can geldi

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Ferhat göcerin programı güzeldi ama sibel canında onu aratmıyacağını düşünüyorum :)

FERHAT GÖÇER'DEN BOŞALAN EKRANA SİBEL CAN GETİRİLDİ

Show Tv’de Ferhat Göçer’in hazırlayıp sunduğu ‘Biri Bana Gelsin’ adlı müzik eğlence programı yeni yayın döneminde TRT ekranlarında yayınlanmaya başlamıştı.

Show TV, Ferhat Göçer’in eksikliğini Sibel Can ile doldurmaya karar verdi. Sibel Can haftada bir gün program sunacak. Adı: ‘Şarkı Söylemek Lazım’.

Küçük bir not: Ferhat Göçer bölüm başına 20 bin TL alıyordu. Sibel Can ise 30 bin TL’ye anlaştı.

Ferhat göçer gitti, sibel can geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferhat Göçer

Ferhat Göçer

ferhat göçer melek İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Ve Devlet Konservatuarı Şan Bölümü mezunu Ferhat Göçer 2 yıl sözleşmeli olarak çalıştığı Devlet Opera ve Balesi`nden Şanlıurfa`ya doktor olarak tayini çıkmasıyla mecburi hizmet nedeniyle ayrılır. İstanbul`a döndüğünde Haydarpaşa Numune Hastanesi`nde Genel Cerrah olarak göreve başlayıp kendine müzikte yeni bir hedef belirlemiştir.Türk...
  2. Sibel Can - Gel de Kıyma (Özledin Mi)

Sibel Can - Gel de Kıyma (Özledin Mi)

Özledin mi, öyleyse kalk gel Bırak artık, kim ne derse der Yasak günah, hayat ah elden gider Onların kendi hikâyeleri yok Onlar sadece seyirci dünyada Aşksız yaşsız hasarsız ah Bir diyarda Sen seç ben söyledim gitti Son sözümü ölmem artık Bu pişmanlar ordusuna Dönmem artık Gel kıyma Gel kırma Sende bu mutsuzlar kervanına Uyma
  3. Sibel Can - Çek Git Başımdan

Sibel Can - Çek Git Başımdan

Rahat Ol Okadarda Kizmadim Rahat Ol Ne Dedİysen Duymadim Rahat Ol Senİ SevdİĞİm Kadar Emİn Ol BaŞka Bİr AŞk Bulmadim Sayende Geldİ GeÇtİ AŞk GÖnÜl ÇaĞimdan Bİr Damla Öfken Akti Gİttİ GÖz YaŞimdan Aslinda Bİr Tek VarliĞim Sana Dert Olan İÇİme AktiĞin Gİbİ Kolayca Gİt BaŞimdan Çek Gİt BaŞimdan Çek Gİt BaŞimdan Bu Kadar AĞladim YalanmiŞ HerŞey En BaŞindan Çek Gİt BaŞimdan Çek Gİt...
  4. Biri bana gelsin veee Ferhat Göçer!

Biri bana gelsin veee Ferhat Göçer!

Parçasını gerçekten çok seviyorum. Önce sizlerle sözlerini paylaşmak istiyorum. saçmalama ne olur, çare çok nasıl gidersin? istediğin her şey sanki yok, değer mi dersin. başkaları bilmez, görmez o nasıl bir duygu, al elini kalbime bir koy, işte gerçek bu. her yer soğuk hep karanlık, kendi kendime tarifsiz. ayrılmamız çok gereksiz, şimdi uzaktan sebepsiz. [nakarat] biri bana gelsin, o da...
  5. Ferhat Göçer evleniyormu

Ferhat Göçer evleniyormu

Bize de sadece mutluluklar dilemek düşüyor... Şarkıcı Ferhat Göçer, bir süredir birlikte olduğu Ömür Gedik'le evlenmeyi planlıyor. 'Laf Aramızda' programına konuk olan Ferhat Göçer, Ömür Gedik ile televizyon programına konuk olduğunda tanıştıklarını anlatarak bir süre arkadaşlıklarının devam ettiğini ve daha sonra da sevgiye dönüştüğünü söyledi. Bir soru üzerine sevgilisi Ömür...

Sayfayı Paylaş