gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ferhat Göçer Gül ki Sevgilim

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

gül ki sevgilim tab
    Bu sabah, “yerini kimler almış” diye düşündüm kalktığımda
    hiçbiri seni
    hiçbiri beni
    hiçbiri bizi anlamamış.

Bu sabah,
    Telefonu hiç açmadım, çaldı durdu aldırmadım
    Hiç birşey seni
    Seni düşünmemi engellemez ben anladım

Bu sabah,
    Gül ki sevgilim, Gül ki gözlerin solmasın sakın
    Aşk çiçeğim.

Gel biraz bana, gel biraz daha
    Arşa çıksın nağmelerim

Bu sabah,
    Gül ki sevgilim, Gül ki gözlerin solmasın sakın
    Aşk çiçeğim.

Gel biraz bana, gel biraz daha
    Arşa çıksın nağmelerim

Bu sabah,
    Adını boş kağıtlara yazdım, astım duvarlara
    Ben birtek seni eski günleri isterim
    Gönül anlasana

Bu sabah,
    Yatağın boş kısmını resimlerinle süsledim
    Gördün halimi, anla derdimi
    Ne olur dön, çok özledim. bu sabah.

Ferhat Göçer Gül ki Sevgilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferhat Göçer

Ferhat Göçer

ferhat göçer melek İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Ve Devlet Konservatuarı Şan Bölümü mezunu Ferhat Göçer 2 yıl sözleşmeli olarak çalıştığı Devlet Opera ve Balesi`nden Şanlıurfa`ya doktor olarak tayini çıkmasıyla mecburi hizmet nedeniyle ayrılır. İstanbul`a döndüğünde Haydarpaşa Numune Hastanesi`nde Genel Cerrah olarak göreve başlayıp kendine müzikte yeni bir hedef belirlemiştir.Türk...
  2. ferhat göçer-takvim

ferhat göçer-takvim

Ferhat Göçer - Takvim Yıllar mı hızlandı yoksa? Ne çabuk geçiyor upuzun günler geceler Daha dün gibi derler ya hani Meğer herkes kurarmış böyle cümleler... Vakit geçmek bilmezdi oysa Hangi ara koptu yaprak yaprak takvimler? Akarken biriktir derler ya Kasam boş, kalbim kırık, elde yine hüzünler... Pişman çok pişmanım esasen Ama çok korkuyorum ya reddersen Gururdan mı nedendir artık E...
  3. Ferhat Göçer Konser Tarihleri

Ferhat Göçer Konser Tarihleri

ferhat göçer konserleri 2009 ferhat göçer konser tarihleri konserleri konser 2009 göcer 2011 almanya Çoğunlukla duygusal şarkılarıyla dinleyicilerin gönlünü fetheden Ferhat Göçer' de konserlerine başlıyor Ferhat Göçer Mersin de (Mersin Üniversitesi Fest09) Sanatçı: Ferhat Göçer Yer : Amfi Tiyatro - Mersin Üniversitesi Kampusu Tarih: 30 Nisan 2009 Persembe 20:00 Fiyat : Ücretsiz...
  4. Ferhat Göçer evleniyormu

Ferhat Göçer evleniyormu

Bize de sadece mutluluklar dilemek düşüyor... Şarkıcı Ferhat Göçer, bir süredir birlikte olduğu Ömür Gedik'le evlenmeyi planlıyor. 'Laf Aramızda' programına konuk olan Ferhat Göçer, Ömür Gedik ile televizyon programına konuk olduğunda tanıştıklarını anlatarak bir süre arkadaşlıklarının devam ettiğini ve daha sonra da sevgiye dönüştüğünü söyledi. Bir soru üzerine sevgilisi Ömür...
  5. Acaba Ferhat Göçerin Sevgili Kim  biliyor musunuz ?

Acaba Ferhat Göçerin Sevgili Kim biliyor musunuz ?

Ferhat göçerin sevgilisinin adı ismi nedir ömür gödük mü arkadaşlarım. Hani Çeşmede bir restoranttan görünmüşler. Bu ömür gedik kim allaşkına ben alacaktım ferhatımı biraz bilgi verin bana ya :D:D

Sayfayı Paylaş