gebe
  1. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48

Ferhat gocer ------ kızım 2010

Konu, 'Şarkı Sözleri' kısmında AyYuzlu tarafından paylaşıldı.

ferhat göçer melek ferhat göçer bebeğim kızım mp3 indir [​IMG][​IMG]

Beni affet kızım
    Gözümün önünde büyüdün göremedim
    Beni affet kızım
    Nasıl sevdim seni gösteremedim

Beni mahvet kızım
    Bir lafın yeter buna sana söylemedim
    Hadi vazgeç kızım
    Benim gözümde hiç büyümedin

Evlendiğin adam seni benim gibi korur mu?
    Sen böyle mutluyken içimdeki hüzün sorun mu?
    Başın sıkışırsa bana söz ver lütfen olur mu?
    Sen çağır baban hazır

(cok sevdigim koruyucu melegım olan babama)

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

3. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
Ferhat gocer ------ kızım 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferhat göcer

Ferhat göcer

BİYOGRAFİSİ İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Ve Devlet Konservatuarı Şan Bölümü mezunu Ferhat Göçer 2 yıl sözleşmeli olarak çalıştığı Devlet Opera ve Balesi'nden Şanlıurfa'ya doktor olarak tayini çıkmasıyla mecburi hizmet nedeniyle ayrılır. İstanbul'a döndüğünde Haydarpaşa Numune Hastanesi'nde Genel Cerrah olarak göreve başlayıp kendine müzikte yeni bir hedef belirlemiştir.Türk Müziğini...
  2. Ferhat Tunç

Ferhat Tunç

14 Mart 1964 Yılında Tunceli`de doğdu. Çocukluğunu babasının Almanya`da oluşundan dolayı Annesi ve 4 kardeşi ile birlikte Tunceli`nin küçük bir mahallesinde geçirdi. Çocukluğu büyüklerinden öğrendiği, ağıtlar ve türküler söyleyerek geçti. İlkokul yıllarında başlayan müzik serüveni günümüze kadar sürüp geldi. 1979 yılında lise öğrenimini tamamlamadan Almanya`da yaşayan ailesinin yanına...
  3. Ferhat Göçer

Ferhat Göçer

ferhat göçer melek İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Ve Devlet Konservatuarı Şan Bölümü mezunu Ferhat Göçer 2 yıl sözleşmeli olarak çalıştığı Devlet Opera ve Balesi`nden Şanlıurfa`ya doktor olarak tayini çıkmasıyla mecburi hizmet nedeniyle ayrılır. İstanbul`a döndüğünde Haydarpaşa Numune Hastanesi`nde Genel Cerrah olarak göreve başlayıp kendine müzikte yeni bir hedef belirlemiştir.Türk...
  4. ferhat göçer_isyan

ferhat göçer_isyan

Sana kırık yaşıyor her bir bakışım Yıktığın hayaller tek can yoldaşım Seninle hep vardım seninle kaldım Hıçkırık bağrımda son aldanışım Sana buruk dudaklar her bir gülüşte Neşeyle hüznününü perdeleyişte Seninle hep yandım seninle soldum Hüsranlı gönlümde son bulunuşun Sana seni anlatamam isyan edersin Aşkı tekrar istemem ziyan edersin Seninle hep yandım seninle soldum Bir varlığım yok ki...
  5. Ferhat Göçer - Biz Aşkımıza Bakalım 2010

Ferhat Göçer - Biz Aşkımıza Bakalım 2010

ferhat göçer melek Ferhat Göçer hayranlarına müjde sanatçının yepyeni albümü piyasaya çıktı henüz çiçeği burnunda olan albümle ilgili bilgileri ve sanatçının albüme yer verdiği parçalar hakkındaki bilgileri veriyorum =) Albüm İçeriği Ah Yıllar Söz & Müzik: Sezen Aksu Bunları Boşver Söz: Sinan Akçıl Müzik: Marwan Khoury Üzüm Söz: Zeki Güner Müzik: Zeki Güner- Sonay Yağız Vefası Eksik...

Sayfayı Paylaş