gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ferhat Göçer Seni Sevmeye Aşığım Şarkı Sözü istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar romantik şarkıların kralı ve benim sesini ve yorumunu oldukça çok beğendiğim Ferhat Göçerin Seni Sevmeye Aşığım Şarkısının Sözlerini sizlerden rica ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ferhat Göçer Seni Sevmeye Aşığım Şarkı Sözü istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferhat Göçer Seni Sevmeye Aşığım albümü

Ferhat Göçer Seni Sevmeye Aşığım albümü

ferhat göçer seni sevmerye aşığım albümü yeni albüm şarkıları albüm ne zaman çıkacak haberleri burada arkadaşlar. Duygusal şarkıların kralı Ferhat Göçer yeni albüm hazırlıklarını bitirdi ve Seni Sevmeye Aşığım albümü için gün saymaya başladı Melek'lerim. "Dünyaya bir daha gelsem sevgilim, arar bulurum yine seni severim " dedi ve Cennet şarkısı ile milyonların kalbini fethetti dillere...
  2. ferhat göçer ayrılsak ölürüz biz şarkı sözü

ferhat göçer ayrılsak ölürüz biz şarkı sözü

Fertah göçerin yeni çıkardığı albümünden ayrılsak ölürüz biz isimli şarkı sözü arıyorum. Lütfen yardımcı olun. Teşekkürler ferhatım yine bomba yapmışsın yhaa seni seviyorum ferhaaaaaaaaaaat :) Tuqche
  3. ferhat göçer getir bana dertlerini şarkı sözü

ferhat göçer getir bana dertlerini şarkı sözü

Ferhat göçerin yeni albümünden getir bana dertlerini şarkı sözü arıyorum yardımcı olur musunuz ?
  4. Ferhat Göçer'in Seslendirdiği Seni Sevmeye Aşığım Şarkısının Sözleri

Ferhat Göçer'in Seslendirdiği Seni Sevmeye Aşığım Şarkısının Sözleri

Ferhat Göçer'in Seni Sevmeye Aşığım Şarkısı Ferhat Göçer Seni Sevmeye Aşığım Şarkı Sözleri Sevgili melekler, geçtiğimiz gün sevgilisi gazeteci Ömür Gedik'ten canlı yayında evlilik resti gören Ferhat Göçer'in Seni Sevmeye Aşığım Şarkısı ile karşınızdayız :) Seni Sevmeye Aşığım Şarkı Sözü Bakmasa gözlerin, tutmasa ellerin Sevmesen de ben seni sevmeye razıyım Yüzünü dönmesen, acımı...
  5. Ferhat Göçer Mehtabın Rengi Şarkı Sözü istiyorum sizden

Ferhat Göçer Mehtabın Rengi Şarkı Sözü istiyorum sizden

Selam arkadaşlar ben sizden Ferhat Göçer Mehtabın Rengi Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum şimdiden Ferhat Göçer Mehtabın Rengi Şarkı Sözleri için çok tşk ediyorum.

Sayfayı Paylaş