gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan şarkı sözü Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan şarkısı sözleri

Güçlü sesi ve mükemmel yorumuyla gönülleri fetheden, her şarkısı hit olan Ferhat Göçer'in Unutmuş Çoktan şarkısının sözlerini bu sayfamızda unutulanlar için sunuyoruz Melek'ler.

Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan şarkısının sözleri:

Tek yönüm sendin izini kaybettim
    Bir iz bir yön olmadan düştüm yollara
    Bir sağa çarptım bir sola çarptım
    Savruldukça savruldum hep çıkmazlara

Çınladıkça adın kulağımı kapattım
    Bir son veremedim içimdeki tiz çığlıklara
    Hep sendeydi aklım bedeni aldattım
    Savruldukça savruldum koldan kollara

Bakmadı gitti dönmedi bile arkasına
    Eğdim boynumu çaresizce galip gelen gururuma

Duydum ellere yarmış yerini yeller almış çoktan
    Bense kendimi salmış yüreğini yaralar sarmış yoktan
    Bir kızı bir oğlu varmış kendi hayatına dalmış
    En acısı da beni hatırlamamış unutmuş çoktan

Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferhat Göçer 2008 Çok Sevdim İkimizi

Ferhat Göçer 2008 Çok Sevdim İkimizi

Ferhat Göçerin Çok Sevdim İkimizi adlı 12 parçadan oluşan yeni albümü 9 Mayıs’da tüm müzik marketlerde yerini alacaktır. Albüm çıktığında buradan albümde bulunan parçalarını dinleyebilirsiniz Albüm içeriği 1.Yol Bitti Çoktan 2.Bizim Şarkımız 3.Biri Bana Gelsin 4.Aklım Sende Kalır 5.Bir Dua Gibi 6.Gül Ki 7.Sen Söyle Hayat 8.Kabul 9.Son Aşkım 10.Takvim 11.Doyamadım Sana ( Emel Sayın’la Düet )...
  2. ferhat göçer ayrılsak ölürüz biz şarkı sözü

ferhat göçer ayrılsak ölürüz biz şarkı sözü

Fertah göçerin yeni çıkardığı albümünden ayrılsak ölürüz biz isimli şarkı sözü arıyorum. Lütfen yardımcı olun. Teşekkürler ferhatım yine bomba yapmışsın yhaa seni seviyorum ferhaaaaaaaaaaat :) Tuqche
  3. ferhat göçer getir bana dertlerini şarkı sözü

ferhat göçer getir bana dertlerini şarkı sözü

Ferhat göçerin yeni albümünden getir bana dertlerini şarkı sözü arıyorum yardımcı olur musunuz ?
  4. Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan klibi

Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan klibi

ferhat göçer unutmuş çoktan klibi ferhat göçer seni sevmeye aşığım albümü ferhat göçer yeni albüm şarkıları ferhat göçer yeni klibi ve dahası burada arkadaşlar. Dünyaya Bir Daha Gelsem Sevgilim Arar Bulurum Yine Seni Severim diyerek Cennet şarkısı ile yüreğimize işleyen, duygusal şarkıların kralı Ferhat Göçer yeni albümü ile yine sevenlerinin kalbini yine fethetti Melek'lerim. Ferhat Göçer...
  5. Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan şarkısı sözü

Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan şarkısı sözü

arkadaşalr bana acil tarafından Ferhat Göçer Unutmuş Çoktan şarkısı sözü lazım. Yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden sonsuz tşkler :)

Sayfayı Paylaş