gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

ferhat göçer_ aşkların en güzeli

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Unut dediğin kolay değil sorma Sanırım aldandım yıllar sonra Yalan ölürüm inanmam buna
    Bulurum dedin benden sonra

Kaç yıl gerek bana dönmen için?
    Kavruldu kalmadı yandı içim
    İnan bana canım sen de özleyeceksin!

Hoşçakal aşkların en güzeli
    Kavuşur elim sana günün birinde
    Sarılıverir beline dokunur tenim sana yeniden
    Hangi gün taşınır dönerim
    Bilinmez boş kalacak yüreğim
    Söz verdim sana ölene kadar AYRILMAM!

ferhat göçer_ aşkların en güzeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ferhat göçer-aşkların en güzeli

ferhat göçer-aşkların en güzeli

Unut dediğin kolay değil sorma Sanırım aldandım yıllar sonra Yalan ölürüm inanmam buna Bulurum dedin benden sonra Kaç yıl gerek bana dönmen için? Kavruldu kalmadı yandı içim İnan bana canım sen de özleyeceksin! Hoşçakal aşkların en güzeli Kavuşur elim sana günün birinde Sarılıverir beline dokunur tenim sana yeniden Hangi gün taşınır dönerim Bilinmez boş kalacak yüreğim Söz verdim...
  2. ferhat göçer_ yalan

ferhat göçer_ yalan

Gözündeki ateş kalbimi yakınca Sandım ki aşkımız ömür boyunca Meğer bu bir oyunmuş kolay oynanan Beni sevdiğin var ya o bile yalan Yalan yalan yalan yalan yalan.... Ayrılık yok artık öyle demiştin Bilsen seni nasıl nasıl sevmiştim Oysa gerçek farklıymış uyandığım an Anladım ki bu sevgi koca bir yalan Yalan yalan yalan yalan yalan...
  3. ferhat göçer_ tamah

ferhat göçer_ tamah

Şu içimde köpük veren Gün görmemiş sevdayı Suçmuş gibi öfkeyle hep ağzıma tıktılar Bulamadım yüreğimin menzilini, yolunu Beni geçip boz bulanık bir kuyuya attılar Kırmızı gül gider ayak sende kaldı tamahım Kırmızı gül gider ayak sende kaldı muradım
  4. ferhat göçer_ dola dola

ferhat göçer_ dola dola

Deli gönül yanar mısın? Bir gün olsun susar mısın? Bu nedir yar ne istersin? Beni sana kul edersin Uyan artık güzel gözlüm Anla nasıl sevdiğini Yalan değil inan bana Uzak durma Dola dola dola Dola dola dola Dola dola dola kollarını boynuma dola yar
  5. ferhat göçer_ cennet

ferhat göçer_ cennet

Banane Gelecekse DÜnyanin Sonu Bitecekse Bitsin Artik Hayat Yolu Korkum Yok Icim Rahat Huzurla Dolu Aski Yasadim Senle Bir ÖmÜr Boyu YÜzÜmdeki Cizgilerin Bile Adi Sen Aldigim Her Nefesin Sebebi Sen YÜzÜmdeki Cizgilerin Bile Adi Sen Aldigim Her Nefesin Sebebi Sen DÜnyaya Birdaha Gelsem Sevgilim Arar Bulurum Yine Seni Severim Cenneti Deyismem Sacinin Teline ÖmrÜmÜn Yetigi Kadar Seni Severim...

Sayfayı Paylaş