gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

ferhat göçer_isyan

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Sana kırık yaşıyor her bir bakışım Yıktığın hayaller tek can yoldaşım Seninle hep vardım seninle kaldım
    Hıçkırık bağrımda son aldanışım

Sana buruk dudaklar her bir gülüşte
    Neşeyle hüznününü perdeleyişte
    Seninle hep yandım seninle soldum
    Hüsranlı gönlümde son bulunuşun

Sana seni anlatamam isyan edersin
    Aşkı tekrar istemem ziyan edersin
    Seninle hep yandım seninle soldum
    Bir varlığım yok ki muradım olsun

ferhat göçer_isyan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferhat göcer

Ferhat göcer

BİYOGRAFİSİ İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Ve Devlet Konservatuarı Şan Bölümü mezunu Ferhat Göçer 2 yıl sözleşmeli olarak çalıştığı Devlet Opera ve Balesi'nden Şanlıurfa'ya doktor olarak tayini çıkmasıyla mecburi hizmet nedeniyle ayrılır. İstanbul'a döndüğünde Haydarpaşa Numune Hastanesi'nde Genel Cerrah olarak göreve başlayıp kendine müzikte yeni bir hedef belirlemiştir.Türk Müziğini...
  2. Ferhat Tunç

Ferhat Tunç

14 Mart 1964 Yılında Tunceli`de doğdu. Çocukluğunu babasının Almanya`da oluşundan dolayı Annesi ve 4 kardeşi ile birlikte Tunceli`nin küçük bir mahallesinde geçirdi. Çocukluğu büyüklerinden öğrendiği, ağıtlar ve türküler söyleyerek geçti. İlkokul yıllarında başlayan müzik serüveni günümüze kadar sürüp geldi. 1979 yılında lise öğrenimini tamamlamadan Almanya`da yaşayan ailesinin yanına...
  3. Ferhat Göçer

Ferhat Göçer

ferhat göçer melek İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Ve Devlet Konservatuarı Şan Bölümü mezunu Ferhat Göçer 2 yıl sözleşmeli olarak çalıştığı Devlet Opera ve Balesi`nden Şanlıurfa`ya doktor olarak tayini çıkmasıyla mecburi hizmet nedeniyle ayrılır. İstanbul`a döndüğünde Haydarpaşa Numune Hastanesi`nde Genel Cerrah olarak göreve başlayıp kendine müzikte yeni bir hedef belirlemiştir.Türk...
  4. Ferhat Göçer-Takvim

Ferhat Göçer-Takvim

ferhat göçer melek ferhat göçer ya reddedersen Yıllar mı hızlandı yoksa? Ne çabuk geçiyor upuzun günler geceler Daha dün gibi derler ya hani Meğer herkes kurarmış böyle cümleler... Vakit geçmek bilmezdi oysa Hangi ara koptu yaprak yaprak takvimler? Akarken biriktir derler ya Kasam boş, kalbim kırık, elde yine hüzünler... Pişman çok pişmanım esasen Ama çok korkuyorum ya reddersen...
  5. Ferhat Göçer konseri

Ferhat Göçer konseri

Sıla gibi dr.Ferhat Göçer'de bodrum'da.... Ünlü şarkıcı Ferhat Göçer, Muğla'nın Bodrum ilçesinde konser verdi. Antik Tiyatro'da özel orkestrası eşliğinde en sevilen parçalarını seslendiren Göçer'e, zaman zaman hayranları da parçalara eşlik etti. Birbirinden güzel şarkılarını seslendiren Ferhat Göçer, yaklaşık 1 buçuk saat sahnede kaldı. Sempatik tavırlarıyla basın mensuplarıyla ilgilenen...

Sayfayı Paylaş