gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ferhat Göçer'den Ayrılsak Ölürüz Biz Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ferhat göçer ayrılsak ölürüz biz şarkısı sözleri nedir nasıldır ile ilgili bilgiler burada melekler Özellikle düğünlerin vazgeçilmez giriş müziklerine imza atmış olan Ferhat Göçer'in Ayrılsak Ölürüz Biz adlı parçasının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :)

Yok Dokunduğun Her Yeri Acıyor Şimdi

Gidemezsin Ki, Gidemezsin Ki

Biliyorum Deli Gibi Sevdin Ayrılalım Artık

Diyemezsin Ki, Diyemezsin Ki

Biliyorum Deli Gibi Sevdin Ayrılalım Artık

Diyemezsin Ki, Diyemezsin Ki

Ayrılırsak Ölürüz Biz Bir Bedende

Bütünüz Biz Ellerde Ölürüz Biz

Ayrılırsak Ölürüz Biz Bir Bedende

Bütünüz Biz Ellerde Ölürüz Biz

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ferhat göçer -yanına kalmaz- yorum güzel olmuş...

Ferhat Göçer'den Ayrılsak Ölürüz Biz Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferhat Göçer'den yeni süprizler

Ferhat Göçer'den yeni süprizler

FERHAT GÖÇER'DEN YENİ SÜRPRİZLER! FERHAT GÖÇER ÖNÜMÜZDEKİ YIL ÇIKARTACAĞI YENİ ALBÜMÜ İÇİN 'O, BENİM UĞURUM' DEDİĞİ SEZEN AKSU'DAN BİR ŞARKI ALDI.. Beş ay önce yayınlanan 'Çok Sevdim İkimizi' isimli albümü ile hemen çok satanlar listesine giren Ferhat Göçer, hayranı olduğu Sezen Aksu'nun uğuruna inanıyor. Her albümünde Aksu'dan bir şarkı alan, hatta önümüzdeki günlerde hayranlarına...
  2. Ferhat Göçer'in Kızı Kaza Geçirdi!

Ferhat Göçer'in Kızı Kaza Geçirdi!

ferhat göçer, kızı, kaza geçirdi, 2011, haberleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ferhat Göçer'in ilk eşinden olan kızı Yağmur trafik kazası geçirdi. Kalp ve tansiyon hastası olan Yağmur Haliç Hastanesinde tedavi altına alındı.Ünlü yıldız kızının başından bir an olsun ayrılmıyor. İddialara göre Ferhat Göçer hasta kızının aylık 20.000 doları bulan nafak...
  3. Ferhat Göçer'de Müziği Bırakıyor

Ferhat Göçer'de Müziği Bırakıyor

ferhat göçer, müziği bırakıyormu, nezaman, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar. Teomandan sonra Ferhat Göçer'de müziği bırakma kararı almış melekler...Şimdi geçiyorum haberin detaylarına Teoman'ın âni bir kararla müziği bırakmasının yankıları devam ederken Ferhat Göçer de aynı kararı aldığını açıkladı. Port Cratos'ta sahneye çıkan Göçer'i bin kişi izledi. 'ÇİFTLİK HAYATI...
  4. ferhat göçer ayrılsak ölürüz biz şarkı sözü

ferhat göçer ayrılsak ölürüz biz şarkı sözü

Fertah göçerin yeni çıkardığı albümünden ayrılsak ölürüz biz isimli şarkı sözü arıyorum. Lütfen yardımcı olun. Teşekkürler ferhatım yine bomba yapmışsın yhaa seni seviyorum ferhaaaaaaaaaaat :) Tuqche
  5. Ferhat Göçer'in Seslendirdiği Seni Sevmeye Aşığım Şarkısının Sözleri

Ferhat Göçer'in Seslendirdiği Seni Sevmeye Aşığım Şarkısının Sözleri

Ferhat Göçer'in Seni Sevmeye Aşığım Şarkısı Ferhat Göçer Seni Sevmeye Aşığım Şarkı Sözleri Sevgili melekler, geçtiğimiz gün sevgilisi gazeteci Ömür Gedik'ten canlı yayında evlilik resti gören Ferhat Göçer'in Seni Sevmeye Aşığım Şarkısı ile karşınızdayız :) Seni Sevmeye Aşığım Şarkı Sözü Bakmasa gözlerin, tutmasa ellerin Sevmesen de ben seni sevmeye razıyım Yüzünü dönmesen, acımı...

Sayfayı Paylaş