gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Ferhat Göçer'e Sevgilisi Ömür Gedik'ten Canlı Yayında Evlilik Resti...

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Ferhat Göçer Haberi Ferhat Göçer-Ömür Gedik

Uzun süredir sevgili olan Ferhat Göçer ve Ömür Gedik çifti bir ayrılıp bir barışırlarken...Ferhat Göçer'in Uçankuş programına çıkması ve orada evlilikle ilgili soğuk tutumları Ömür Gedik'i canlı yayına bağlanmasına ve Ferhat'a çok ta meraklı değilim gibi açıklamalarda bulundu...

Canlı Yayında Evlilik Resti

Ferhat Göçer, evlilik için pek istekli açıklamalar yapmayınca canlı yayına sevgilisi Ömür Gedik bağlandı.

Ferhat Göçer, konuk olduğu Uçankuş programında evlilik için pek istekli açıklamalar yapmayınca canlı yayına sevgilisi Ömür Gedik bağlandı.

Gedik canlı yayında herkesi şok edecek bir açıklama yaptı. "Ben de evleneyim diye ölüp bitmiyorum. Artık bir ömür, birinin hayat arkadaşı olmak istemiyorum" dedi.

Sunucu Ömür Gedik'e evlilik konusunda bir beklentiniz var mı? diye sorunca Ömür Gedik, eteğindekileri dökmeye başladı.

"Tabi ki ben bir kadınım istiyorum ancak Ferhat beni alsın diye de ölmüyorum. Ben ayakları üzerinde duran bir kadınım böyle bir yanlış anlaşılma olmasın. Ben her şekilde mutluyum olmazsa da karalar bağlamam. Evlilik olursa olur mutlu olurum. Olmazsa da karalar bağlamam."

Sunucu Ömür Gedik'in daha önce evliliğe karşı yaptığı açıklamaları hatırlatınca Ömür Gedik hem evliliğin öneminden bahsetti hem de çok da meraklısı olmadıığını ima etti.

Sunucu Ferhat Göçer'e dönerek siz ne diyorsunuz ne düşünüyorsunuz diye sorduğunda göçer hiç topa girmeden, biz ayrıca Ömür'le konuşuruz diyerek konuşmaktan kaçtı.

2. rutin

rutin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Ferhat Göçer'e Sevgilisi Ömür Gedik'ten Canlı Yayında Evlilik Resti... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÖmÜr TÖrpÜsÜ: Evlİlİk

ÖmÜr TÖrpÜsÜ: Evlİlİk

Evli kadınların ölüm oranlarının bekar hemcinslerine oranla sadece yüzde 2.9 düşük olduğu görüldü. İngiliz araştırmacılara göre, evlilik erkeklerin ömrünü uzatıyor. Araştırmacılar, bir eşe sahip olmanın erkeğin stresini azaltabildiğini, bunun da erkeğin sağlıklı bir yaşam geçirmesini sağlayabildiğini belirttiler. Warwick Üniversitesi'nden Prof. Andrew Oswald ve Dr. Jonathan Gardner,...
  2. Ferhat Göçer'e eski eşinden dava

Ferhat Göçer'e eski eşinden dava

Adliye günlüğü Ferhat Göçer'e eski eşinden dava Doktor-şarkıcı Ferhat Göçer son aylarda çok sıkıntılı. Önce meslektaşı Kayahan'la 'Ekrana ailesiyle çıkıyor' polemiğine girdi. Ardından hakkında Haydarpaşa Numune Hastanesi'ndeki görevini ihmal ettiği gerekçesiyle Sağlık Bakanlığı tarafından soruşturma başlatıldı. BİR YILDIR KIZINI GÖRMÜYOR Göçer'e şimdi de 10 yaşındaki kızı Yağmur'la...
  3. Ferhat Göçer ve Ömür Gedik'in evi

Ferhat Göçer ve Ömür Gedik'in evi

ömür gedik ferhat göçer ferhat göçer ve sevgilisi göçerin sevgilisi ömür gedik ferhat göçer, ömür gedik, evi, evinin resimleri, fotoları, fotoğrafları ve dahası burada arkadaşlar Bilindiği üzere şarkıcı Ferhat Göçer ve gazeteci Ömür Gedik sevgililer. Siz biliyormuydunuz bilmiyorum ama bilmiyorsanız da şimdi öğrendiniz Melek'ler:) (Ferhat - Ömür aşkı dedikodusunu bitirelim) Sevgili...
  4. İşte Ferhat Göçer ile Ömür Gedik'in ayrılık haberini

İşte Ferhat Göçer ile Ömür Gedik'in ayrılık haberini

Gedik'in gece saatlerinde "@omurgedik: Bundan sonra farkli bir hayatim olacak. Yalniz, özgür ve daha mutlu." diye attığı bu tweet "acaba ayrıldılar mı?" veya "bu yeni bir şarkı sözü mü?" sorularını akıllara getirdi. Fakat Gedik, sevenlerinin ve ünlü arladaşlarının meraklı sorularına cevap vermeyerek bu ayrılık dedikodularını doğruluyor. Ayrılık haberini ilk...
  5. Merak Edenlere Ferhat Göçerin Sevgilisi Ömür Gedik Fotoğrafları Burada...

Merak Edenlere Ferhat Göçerin Sevgilisi Ömür Gedik Fotoğrafları Burada...

Ömür Gedik Fotoğrafları Ömür Gedik Resimleri Ömür Gedik biliyorsunuz ki Ferhat Göçer'in sevgilisi ama tabi son Tv programında ki canlı yayın evlilik restinden sonra hala sevgililermi o da bir muamma :D:D İşte sizlere en güzel Ömür Gedik Resimleri....

Sayfayı Paylaş