gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ferhat Göçer'in Kızı Kaza Geçirdi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ferhat göçer, kızı, kaza geçirdi, 2011, haberleri, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Ferhat Göçer'in ilk eşinden olan kızı Yağmur trafik kazası geçirdi.

Kalp ve tansiyon hastası olan Yağmur Haliç Hastanesinde tedavi altına alındı.Ünlü yıldız kızının başından bir an olsun ayrılmıyor.

İddialara göre Ferhat Göçer hasta kızının aylık 20.000 doları bulan nafak masraflarını karşılamıyor.

Ferhat Göçer'in Kızı Kaza Geçirdi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferhat Göçer Kaza Geçirdi Durumu Ağır

Ferhat Göçer Kaza Geçirdi Durumu Ağır

Ferhat Göçer trafik kazası geçirdi ŞARKICI Ferhat Göçer, Muğla'nın Milas ilçesi yakınlarında geçirdiği trafik kazasında ağır yaralandı Bodrum'a tatil ve konser için gelen Ferhat Göçer, sabaha karşı Didim- Akbük kavşağında kaza geçirdi. Ağır yaralanan Ferhat Göçer, kaldırıldığı Milas Devlet Hastanesi'nde tedavi altıa alındı.. Meleklermekani.Com Ailesi olarak acil şifalar diliyoruz umarım...
  2. Ferhat Göçer'den yeni süprizler

Ferhat Göçer'den yeni süprizler

FERHAT GÖÇER'DEN YENİ SÜRPRİZLER! FERHAT GÖÇER ÖNÜMÜZDEKİ YIL ÇIKARTACAĞI YENİ ALBÜMÜ İÇİN 'O, BENİM UĞURUM' DEDİĞİ SEZEN AKSU'DAN BİR ŞARKI ALDI.. Beş ay önce yayınlanan 'Çok Sevdim İkimizi' isimli albümü ile hemen çok satanlar listesine giren Ferhat Göçer, hayranı olduğu Sezen Aksu'nun uğuruna inanıyor. Her albümünde Aksu'dan bir şarkı alan, hatta önümüzdeki günlerde hayranlarına...
  3. Ferhat Göçer'den yeni albüm geliyor

Ferhat Göçer'den yeni albüm geliyor

ferhat göçer, yeni albüm, son albümü, 2011 albümü, çalışmaları, ne zaman çıkacak, haberleri burada arkadaşlar Her albümü başarılı olan, bütün şarkıları dillere destan olan Ferhat Göçer'in yeni albümü ekim ya da kasım ayında çıkıyormuş Melek'lerim. Yeni albümünü merakla bekliyor ve Ferhat Göçer'in albümü hakkında ki açıklamaları sizlere aktarıyorum Melek'ler:) Hafta sonu Kıbrıs Kaya...
  4. Ferhat Göçer'de Müziği Bırakıyor

Ferhat Göçer'de Müziği Bırakıyor

ferhat göçer, müziği bırakıyormu, nezaman, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar. Teomandan sonra Ferhat Göçer'de müziği bırakma kararı almış melekler...Şimdi geçiyorum haberin detaylarına Teoman'ın âni bir kararla müziği bırakmasının yankıları devam ederken Ferhat Göçer de aynı kararı aldığını açıkladı. Port Cratos'ta sahneye çıkan Göçer'i bin kişi izledi. 'ÇİFTLİK HAYATI...
  5. halil ergün kaza geçirdi

halil ergün kaza geçirdi

hepimizin çok yakından tanıdığı eski sinema oyuncusu ve yaprak dökümünün ali rızası oyuncu halil ergün kaza geçirdi. Ne trafik ne de iş kazası Halil Ergün'ün başına gelen. Ünlü oyuncuyu günlerdir eve mahkûm eden kaza bambaşka... Halil Ergün'ün yaşadığı talihsiz kazayı duyunca hemen aradım, hem geçmiş olsun demek, hem de daha detaylı bilgi alıp, yazmak...

Sayfayı Paylaş