gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ferhat Göçer'in Seslendirdiği Seni Sevmeye Aşığım Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Ferhat Göçer'in Seni Sevmeye Aşığım Şarkısı Ferhat Göçer Seni Sevmeye Aşığım Şarkı Sözleri

Sevgili melekler, geçtiğimiz gün sevgilisi gazeteci Ömür Gedik'ten canlı yayında evlilik resti gören Ferhat Göçer'in Seni Sevmeye Aşığım Şarkısı ile karşınızdayız :)

Seni Sevmeye Aşığım Şarkı Sözü

Bakmasa gözlerin, tutmasa ellerin
    Sevmesen de ben seni sevmeye razıyım
    Yüzünü dönmesen, acımı görmesen
    Kadrimi bilmesen de ben yine de razıyım

Varsın gülmesin kaderim
    Varsın boş kalsın ellerim
    Ben seni sevmeye aşığım

Bakma gözlerime, tutma ellerimi
    Başka gönüllerde ara boş yere kendini

Varsın gülmesin kaderim
    Varsın boş kalsın ellerim
    Ben seni sevmeye aşığım
    Ben seni sevmeye aşığım

Ferhat Göçer'in Seslendirdiği Seni Sevmeye Aşığım Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. göknur aşığınım şarkı sözleri

göknur aşığınım şarkı sözleri

ferhat göçer aşığınım şarkı sözü seveceğinizi düşündüğüm bir şarkı melekler... Hic yasamamisim senden önce Bir rüya bu de,bir masal bu de Yada gercek olsun hikayemiz ne fark eder Bir rüya bu de,bir masal bu de Yada gercek olsun hikayemiz Bir kere sevdi seni bu gönül,bir kere Bir kere yandi sana bu yürek,bir kere Askim,canim,bebegim degisine Asigim senin...
  2. Ferhat Göçer Seni Sevmeye Aşığım albümü

Ferhat Göçer Seni Sevmeye Aşığım albümü

ferhat göçer seni sevmerye aşığım albümü yeni albüm şarkıları albüm ne zaman çıkacak haberleri burada arkadaşlar. Duygusal şarkıların kralı Ferhat Göçer yeni albüm hazırlıklarını bitirdi ve Seni Sevmeye Aşığım albümü için gün saymaya başladı Melek'lerim. "Dünyaya bir daha gelsem sevgilim, arar bulurum yine seni severim " dedi ve Cennet şarkısı ile milyonların kalbini fethetti dillere...
  3. Ferhat Göçer'den Ayrılsak Ölürüz Biz Şarkısının Sözleri

Ferhat Göçer'den Ayrılsak Ölürüz Biz Şarkısının Sözleri

ferhat göçer ayrılsak ölürüz biz şarkısı sözleri nedir nasıldır ile ilgili bilgiler burada melekler Özellikle düğünlerin vazgeçilmez giriş müziklerine imza atmış olan Ferhat Göçer'in Ayrılsak Ölürüz Biz adlı parçasının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) Yok Dokunduğun Her Yeri Acıyor Şimdi Gidemezsin Ki, Gidemezsin Ki Biliyorum Deli Gibi Sevdin Ayrılalım Artık...
  4. Ferhat Göçer Seni Sevmeye Aşığım Şarkı Sözü istiyorum

Ferhat Göçer Seni Sevmeye Aşığım Şarkı Sözü istiyorum

Selam arkadaşlar romantik şarkıların kralı ve benim sesini ve yorumunu oldukça çok beğendiğim Ferhat Göçerin Seni Sevmeye Aşığım Şarkısının Sözlerini sizlerden rica ediyorum.
  5. Yalın'ın Seslendirdiği Kasma Şarkısının Sözleri

Yalın'ın Seslendirdiği Kasma Şarkısının Sözleri

Yalın Kasma şarkı sözleri Yalın Kasma şarkısı sözü Sevgili melekler, bu konumuzda sevilen başarılı sanatçılarımızdan Yalın 'ın seslendirdiği Yalın Kasma şarkı sözleri ile karşınızdayız :) Kuş uçuşu buradan ne tutar oralar Hani kapasam gözleri karşımda sen vardın Hani aşkta mesafe yoktur falan tamam Ama dokunmak sarılmak diye bir şey de var Kasma kasma kasma kasma Kasmadan da olur işte...

Sayfayı Paylaş