gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

ferhat tunç bir kadın

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Bİr Kadin Bİlİnmez Adin Bu DÜnyada HİÇ YaŞamadin Sen Yandin Sen Dayandin
    ÖpÜlesİ Ellerİ Kadin

DoĞuran Sensİn
    Yİtİren Sensİn
    Sen Ey YÜregİ Yangin Kadin
    Her SavaŞta
    BariŞ Olursun
    Şu Canima Cansin Kadin

Bİr Kadin Sevgİdİr Adin
    Bu Şarkimi Sana Adadim
    Sen Anlattin Ben AĞladim
    Ey İnsanlik Nerde Kaldim

DoĞuran Sensİn
    Yİtİren Sensİn
    Sen Ey YÜregİ Yangin Kadin
    Her SavaŞta
    BariŞ Olursun
    Şu Canima Cansin Kadin

ferhat tunç bir kadın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferhat Tunç

Ferhat Tunç

14 Mart 1964 Yılında Tunceli`de doğdu. Çocukluğunu babasının Almanya`da oluşundan dolayı Annesi ve 4 kardeşi ile birlikte Tunceli`nin küçük bir mahallesinde geçirdi. Çocukluğu büyüklerinden öğrendiği, ağıtlar ve türküler söyleyerek geçti. İlkokul yıllarında başlayan müzik serüveni günümüze kadar sürüp geldi. 1979 yılında lise öğrenimini tamamlamadan Almanya`da yaşayan ailesinin yanına...
  2. ferhat tunç- niyo

ferhat tunç- niyo

Dizdenİ Meke Haq Esto Duzgin Baba Cahİl Nİyo Mare Comerdo Dosto Xiziro Kal Teyna Nİyo Heredayİs Qe Rind Nİyo Perodaİs Esqe Mi Nİyo Cor Roj Dİna Meraz Meke Cuyaİs Zu Roze Nİyo Qir Qira Bİjekuna Zire Zira Na Heruna Qora Qora Na Manguna Naxir Be Wayİr Nİyo Bebextİye Qeder Nİya Jİvena To Care Nİya Urzera Momİra Ciftİye Waxte Rakotene Nİyo Çene Meke Giranİye Ho Vİra Meke Vİrranİye Rojİye Nİ...
  3. ferhat tunç- mahsuni

ferhat tunç- mahsuni

BerÇenekten Yaya DÜŞtÜn Yollara Umut Oldun Sevda Oldun Mahsunİ TÜrkÜlerİn ÇaĞri Oldu DÜnyaya Uzun İnce Bİr Yol Oldun Mahsunİ Vey Benİm Babam KÜÇÜk Bİr Çocuktum Uyandim Sesİne GÖnÜl BahÇemde GÜl Oldun Mahsunİ Nefer Oldun Dİyar Dİyar DolaŞtin Sesİne Ses Oldun Halkin Mahsunİ Vay Benİm Babam Yalana Dolana Çattin Yilmadin Zalİmİn ZulmÜnÜ Seyre Dalmadin HÜnkar Haci BektaŞ Dedİn ÇaĞladin Yolumuzu...
  4. ferhat tunç - aşkımızın kıblesi

ferhat tunç - aşkımızın kıblesi

ferhat tunç aşkımızın kıblesi aşkımızın kıblesi askımızın kıblesinde sessiz ırmaklar yatağını zorlayarak akar geceden can yakan zakkumun kurur kökleri aydınlanır bozkır söz inceldikçe kim diyor ki içerdeyim bir dizi gül içindeyim sızıyor biryerlerden sızıyor biryerlerden biryerlerden bahar kokusu aşkımızı zorluyor kanlı hançerler direniyor inanç sevdadan yana körlerin kıblesinde daralan...
  5. Ferhat Tunç Kimdir, Resimleri

Ferhat Tunç Kimdir, Resimleri

Ferhat Tunç Kimdir, Resimleri var mı acaba sizin sitenizde varsa linkini bir zahmet atın.

Sayfayı Paylaş