gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

ferhat tunç_ üst üste vurulduk

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Burasi Üst Üste GÖmÜlenler Ovasi Zamani Sorarsan KaranliĞin Yarisi Benİ DÜn DaĞlarda GÜl Ekerken Vurdular
    Uzattilar Sonra İkİ TaŞin Arasi

Üst Üste Vurulduk Bİrer Kirmizi GÜldÜk
    Şehİrlerde Kirlarda DaĞlarda Hep Bİz ÖldÜk
    Delİk DeŞİk Oldu Mermİlerle BaĞrimiz
    Soruyorum Sİze Bİz Ne Kadar Çok ÖldÜk

Burasi Üst Üste GÖmÜlenler Ovasi
    SaĞim KÖr Engerek Solum Kartal Yuvasi
    Karli Yorganimda Kanli Postal İzlerİ
    TopraĞi ÇÜrÜtmÜŞ Cİgerİmİn Yarisi

Üst Üste Vurulduk Bİrer Kirmizi GÜldÜk
    Şehİrlerde Kirlarda DaĞlarda Hep Bİz ÖldÜk
    Delİk DeŞİk Oldu Mermİlerle BaĞrimiz
    Soruyorum Sİze Bİz Ne Kadar Çok ÖldÜk

ferhat tunç_ üst üste vurulduk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balkonlar Üst Üste Gelmiyor

Balkonlar Üst Üste Gelmiyor

cumbba home club kiralık cumbba home club satılık İnşaat sektörünün hızlı dinamiği beraberinde özgün tasarımlar da getiriyor. Mimarlık ofisleri sektöre de oluşan bu dinamikle birlikte, modern yaşama uygun, estetik ve son derece işlevsel özelliklere sahip yeni tarz binalar tasarlıyorlar. Segment İnşaat tarafından geliştirilen ve Otman Mimarlık tarafından tasarlanan Cumbba Home Club, yeni...
  2. ferhat tunç_ vay aslanım

ferhat tunç_ vay aslanım

AĞit Destan Yazilir AĞlanir Özlemİnle SÖzler Saza Darilir Vay Aslanim Aslanim Vay Aslanim Aslanim Endami Ay Yaralim Senİ DaĞlarmi Saklar RÜzgari Tay Kanatlim Aslanim Yİne Gelİr YÜregİ Elde Gelİr Kİrpİgİnden YaŞ DÜŞse Bulutlar Kana Gelİr Vay Aslanim Aslanim Endami Ay Yaralim Senİ DaĞlarmi Saklar RÜzgari Tay Kanatlim Şenlİk Dİller DaĞilir Kararir Mavİ DÜŞler Ne Ses Kalir Ne Heves Vay AsŞanim...
  3. ferhat tunç_ söyle nedersin?

ferhat tunç_ söyle nedersin?

Bir haber vermedin ogul Nerdesin nasilsin simdi Bir selam salmadin ogul Sesini özledim simdi Ah simdi nerdesin Hangi diyardasin Daglar küsmüs sesime ogul Yolunu gözlerim simdi Vurdum basimi daglara Kurda kusa sordum seni Takadim kalmadi ogul Yolunu gözlerim simdi Ah simdi nerdesin Hangi diyardasin Daglar küsmüs sesime ogul Yolunu gözlerim simdi
  4. ferhat tunç_ sivas

ferhat tunç_ sivas

adını söylesem dilim takılır sanki yüreğime bir şey çakılır orda semah dönen naara yakılır kızılırmak boylarında bir şehir güvercinler gide baykuşlar öte ne kışın azala ne çilen bite hafik ten bu yana bağnaz dan öte kızılırmak boylarında bir şehir
  5. ferhat tunç_ sen ateş ol ben yanayım

ferhat tunç_ sen ateş ol ben yanayım

Gözlerin gözlerimde Ben sana kurban olayım Uğruna yorulayım Uğruna yanılayım İçimde fırtınalar Rüzgarın olayım Sesini sesime kat Sesinde boğulayım Sen ateş ol ben yanayım Sen yaz ol ben ayaz kalayım Uzasın gölgeleri şu ışıkların Sen tutukla ben hükümlü kalayım Tenim tenimde ben sana haldaş olayım Bir yaprak gibi dalına sarılayım Ahını ahıma kat sevdan olayım Sesime bir düğüm at...

Sayfayı Paylaş