gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

ferhat tunç_ vay aslanım

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

AĞit Destan Yazilir AĞlanir Özlemİnle SÖzler Saza Darilir
    Vay Aslanim Aslanim

Vay Aslanim Aslanim
    Endami Ay Yaralim
    Senİ DaĞlarmi Saklar
    RÜzgari Tay Kanatlim

Aslanim Yİne Gelİr
    YÜregİ Elde Gelİr
    Kİrpİgİnden YaŞ DÜŞse
    Bulutlar Kana Gelİr

Vay Aslanim Aslanim
    Endami Ay Yaralim
    Senİ DaĞlarmi Saklar
    RÜzgari Tay Kanatlim

Şenlİk Dİller DaĞilir
    Kararir Mavİ DÜŞler
    Ne Ses Kalir Ne Heves
    Vay AsŞanim Aslanim

ferhat tunç_ vay aslanım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ferhat tunç_ üst üste vurulduk

ferhat tunç_ üst üste vurulduk

Burasi Üst Üste GÖmÜlenler Ovasi Zamani Sorarsan KaranliĞin Yarisi Benİ DÜn DaĞlarda GÜl Ekerken Vurdular Uzattilar Sonra İkİ TaŞin Arasi Üst Üste Vurulduk Bİrer Kirmizi GÜldÜk Şehİrlerde Kirlarda DaĞlarda Hep Bİz ÖldÜk Delİk DeŞİk Oldu Mermİlerle BaĞrimiz Soruyorum Sİze Bİz Ne Kadar Çok ÖldÜk Burasi Üst Üste GÖmÜlenler Ovasi SaĞim KÖr Engerek Solum Kartal Yuvasi Karli Yorganimda Kanli...
  2. ferhat tunç_ söyle nedersin?

ferhat tunç_ söyle nedersin?

Bir haber vermedin ogul Nerdesin nasilsin simdi Bir selam salmadin ogul Sesini özledim simdi Ah simdi nerdesin Hangi diyardasin Daglar küsmüs sesime ogul Yolunu gözlerim simdi Vurdum basimi daglara Kurda kusa sordum seni Takadim kalmadi ogul Yolunu gözlerim simdi Ah simdi nerdesin Hangi diyardasin Daglar küsmüs sesime ogul Yolunu gözlerim simdi
  3. ferhat tunç_ sivas

ferhat tunç_ sivas

adını söylesem dilim takılır sanki yüreğime bir şey çakılır orda semah dönen naara yakılır kızılırmak boylarında bir şehir güvercinler gide baykuşlar öte ne kışın azala ne çilen bite hafik ten bu yana bağnaz dan öte kızılırmak boylarında bir şehir
  4. ferhat tunç_ sen ateş ol ben yanayım

ferhat tunç_ sen ateş ol ben yanayım

Gözlerin gözlerimde Ben sana kurban olayım Uğruna yorulayım Uğruna yanılayım İçimde fırtınalar Rüzgarın olayım Sesini sesime kat Sesinde boğulayım Sen ateş ol ben yanayım Sen yaz ol ben ayaz kalayım Uzasın gölgeleri şu ışıkların Sen tutukla ben hükümlü kalayım Tenim tenimde ben sana haldaş olayım Bir yaprak gibi dalına sarılayım Ahını ahıma kat sevdan olayım Sesime bir düğüm at...
  5. Vay Obama vay

Vay Obama vay

Başkanlığa doğru yelken açan Obama Ermeni oylarına göz dikti. Şirin görünmek için Erivan büyükelçisini sıkıştırdı. ABD'de Ermeni tezlerini savunan Demokrat Parti'nin başkan adayı Senatör Barack Obama'nın yazılı sorularını yanıtlayan Başkan George W. Bush'un Erivan büyükelçisi adayı Marie Yovanovitch, Obama'nın ısrarlı ifadelerine karşın, 1915 olaylarını "soykırım" olarak...

Sayfayı Paylaş