gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Ferhunde sevgilisine sahip çıktı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

kötü gelin diye tabir ettiğimiz Yaprak Dökümün nün Ferhunde si ünlü oyuncu Deniz Çakır ile birlilktelikleri olan ve bu yüzden diziden ayrıldı diye haberleri çıkan Nihat Altınkaya yeni rolünde karşımızda....
    SEVGİLİSİNE TAM DESTEK VERDİ!
    DENİZ ÇAKIR; SEVGİLİSİ NİHAT ALTINKAYA'NIN 'DUDAKTAN KALBE' DİZİSİNE TRANSFERİNDE ROL OYNADI....

İlişkilerinin ortaya çıkması üzerine 'Yaprak Dökümü'nün yapımcısı Kerem Çatay, sevgilisini diziden çıkarınca; Çakır, olaya el koydu. Altınkaya'nın özel yaşamı nedeniyle diziden ayrılmasının doğru olmadığını savunan Çakır; 'aynı gerekçeyle kendisinin de diziden çıkarılmasını' önerdi. Kerem Çatay da, Altınkaya'yı 'Dudaktan Kalbe'ye transfer etti.

Ferhunde sevgilisine sahip çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgililer günü nerden çıkmış???

sevgililer günü nerden çıkmış???

sevgililer günü nereden çıkmış sevgililer günü nerden çıkmış SEVGİLİLER GÜNÜ Hakkında değişik yorum ve tanımlamaların yapıldığı bu günle ilgili bir görüş bakın söyle: St. Valentine Aşıklar Günü, İsa'dan önce 4.yüzyıl Roması'nda kutlanan, Çobanların Tanrısı " Faurus Lupercus" şenliğine, başka bir deyişle " Kurt Bayramı'na salıyor köklerini. Her 15 Şubat'ta genç Romalılar, içinde...
  2. Türk Bayrağı herkesin-varlığına sahip çık

Türk Bayrağı herkesin-varlığına sahip çık

Bütün bu yapılanlar- o plânın parçası Emirler yüksek yerden-ordan gelir fırçası Birileri tekere-çomak sokmaktadırlar Milletin nazarında-kaybederler itibar Türk Bayrağı herkesin-varlığına sahip çık Mutluluk esenlikle-yolunuz olsun açık Bilinsin öğrenilsin-olaylar bundan sonra Sistemli oluşacak-kaşınacaktır yara Bayrağıma yapılan-bu alçakça saldırı Asla affedilemez-kimseye yoktur kârı Türk...
  3. Büyükanıt, orduna sahip çık

Büyükanıt, orduna sahip çık

Büyükanıt, orduna sahip çık (Rıza Zelyut) Türk Ordusu'nu hedef alıp saldıracaksın; komutanları kötü göstereceksin. Hatta emekli askerleri de darbeci ilan edip sövüp sayacaksın. Türk milletine açıkça hakaret edip aşağılayacaksın. Milletten, vatandan, bayraktan söz edenleri de 'şovenis, faşist' diye karalayacaksın. Böylece paraya, şöhrete, madalyaya kavuşacaksın. AB'den, ABD'den aferinler...
  4. Sahip çık sevdana

Sahip çık sevdana

Büyüdüm hem de çok büyüdüm yokluğunda. Yokluğunda çok canım yandı ve her içim acıdığında bir yaş daha büyüdüm... Ömrümden eksilen her anda sensizlik bir az daha çöktü üzerime. Ne tuhaf değil mi? Zaman geçiyor, ömrüm azalıyor ama acın büyüyor... Hani diyorum bazen unuttum galiba hata bazen yüzün gelmiyor gözlerimin önüne. Korkuyorum o zaman ağlıyorum, yüzünü unutmaktan korkuyorum....
  5. Sevgililer Günü Nasıl Ortaya Çıktı

Sevgililer Günü Nasıl Ortaya Çıktı

Sevgililer Günü Nasıl Ortaya Çıktı ? Arkadaşlar Sevgililer Günü Nasıl Ortaya Çıktı bu konuda bilgi verebilir misiniz bana

Sayfayı Paylaş